FRP Google FamilyLink FRP Kilidini Açıyor

fxmahoney

Üye
Selamlar,

Çocukların telefonlarında ebeveyn denetimleri için Family Link kullanıyorum. s9 cihaz yurtdışı olduğu için her hangi bir güncelleme geldiğinde ya da family link ayarlarını değiştirdiğimde cihazı kilitleyip frp lock açılıyor. bir kaç kez room yükleyerek çözmeye çalıştım olmadı. servise verdim yapıldı. bu seferde servis öncesi room yükleyerek çözmeye çalışacağım. acaba hangi sürüm ve yamayı yüklemeliyim yardımcı olur musunuz?
20220412_151551.jpg20220412_162416.jpg

Selamlar,

Çocukların telefonlarında ebeveyn denetimleri için Family Link kullanıyorum. s9 cihaz yurtdışı olduğu için her hangi bir güncelleme geldiğinde ya da family link ayarlarını değiştirdiğimde cihazı kilitleyip frp lock açılıyor. bir kaç kez room yükleyerek çözmeye çalıştım olmadı. servise verdim yapıldı. bu seferde servis öncesi room yükleyerek çözmeye çalışacağım. acaba hangi sürüm ve yamayı yüklemeliyim yardımcı olur musunuz?
Ekli dosyayı görüntüle 17644Ekli dosyayı görüntüle 17645
geliştirici seçeneklrinden oem açarsan kırmızı yazılarla costum binary blocked by frp ile karşılaşmazsın

Oem açık kapalı farketmiyor. Onu uyguladıktan sonra da göçtü maalesef. Download moddaki bilgilere göre hangi roomu yüklemeliyim?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

G960F-U17 ROM bu ama rom yükleyerek FRP yi aşamazsın.
Açılsında cihaz. Rootsuz bir cihazla değiştireceğim artık çare yok

Oem açık kapalı farketmiyor. Onu uyguladıktan sonra da göçtü maalesef. Download moddaki bilgilere göre hangi roomu yüklemeliyim?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Açılsında cihaz. Rootsuz bir cihazla değiştireceğim artık çare yok
Yanlış mı anladım acaba. Room yüklesem de açılmaz mı ?Ne Yapmam lazım

Geri
Üst Alt