İstek Google Pixel Xl IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan tepebrar
  • Başlangıç tarihi
T

tepebrar

Öncelikle herkese selamlar. Forumda yeniyim ve bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Şöyle ki bir adet Google Pixel Xl 128 gb telefonu yurt dışınagidip gelen bir abimden satın alacağım . Telefonu henüz görmedim,bu nedenle operatör cihazımı bilmiyorum.Bu cihazda imei değişimi mümkün müdür öğrenmek istiyorum.Teşekkür ederim.

Daha önce bu modelde hiç işlem yapmadım ama volcano box ihtiyacınız olacak. Cihaz elinize geçtikten sonra yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle herkese selamlar. Forumda yeniyim ve bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Şöyle ki bir adet Google Pixel Xl 128 gb telefonu yurt dışınagidip gelen bir abimden satın alacağım . Telefonu henüz görmedim,bu nedenle operatör cihazımı bilmiyorum.Bu cihazda imei değişimi mümkün müdür öğrenmek istiyorum.Teşekkür ederim.
Android Versiyonu ne olarak gelecek bilmiyorum fakat düşük versiyon ise Herhangi bir box'a gerek kalmadan Partisyon yedeklerinizi alıp Rootlayıp değiştirebilirsiniz Bu yöntemi XL için yani 821 işlemci söylüyorum.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. IMEI Repair olarak işlem yapabilirsiniz. Ama cihazın bize tam modeli lazım.

Yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim.cihaz elime geçtiğinde buradan tekrar sizleri rahatsız edeceğim.Başlık düzenlemsiiçin ayrıca teşekkür ederim ve özür dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba,
Pixel xl imei repair çözüldü mü acaba? Yapabilen bir yer varmı?

Cihaz olmadığı için denenmedi. Elinizde varmı cihaz.
Evet elimde cihaz var konu ile ilgili yardımcı olursanız çok memnun olurum. Yurtdışı bir forum sitesinde Volcanobox 1.4.2 yazılımından sonra olacağı ile ilgili bir bilgi görmüştüm.

Evet elimde cihaz var konu ile ilgili yardımcı olursanız çok memnun olurum. Yurtdışı bir forum sitesinde Volcanobox 1.4.2 yazılımından sonra olacağı ile ilgili bir bilgi görmüştüm.
Öncelikle Bootloader açın Rootlayın Cihazınızı
ls -l /dev/block/bootdevice/by-name bu kod ile partisyonlarınızı bulun.
Gerekli yedeklerimizi yapın part yedeklerini alın . Qcn yedeğinizi alın.
Referans olarak genel Qualcomm yöntemi ile repair deneyiniz.

Merhaba repair işlemi yapabilirim ücret karşılığında forum kuralları nedir bilmiyorum ama adminlerden izin varsa iletişim bilgileri verebilirim

Merhaba repair işlemi yapabilirim ücret karşılığında forum kuralları nedir bilmiyorum ama adminlerden izin varsa iletişim bilgileri verebilirim
iletişim bilgileri vermek yasaktır. Biz ekip olarak gerekli durumlarda uzaktan bağlantı ile sorunu çözeriz. İyi forumlar.​

Merhabalar. Yurtdisindan Google Pixel 2 XL almak istiyorum. Imei repairi mumkun mudur. Tamiri yoksa yok yere riske almaya gerek yok.

dostlar merhaba 5 günlüğüne amerikaya gidiyorum ...pixel 3 500 dolar pixel 3xl de 600 dolar yani iphone 11 pro fiyatına 2 telefon almış olacagım ( pixel 3 hanıma)ama bu imei değişim olurmu? eger olmuyorsa sadece bir adet telefon alıp pasoport kayıdı yapayım...

dostlar merhaba 5 günlüğüne amerikaya gidiyorum ...pixel 3 500 dolar pixel 3xl de 600 dolar yani iphone 11 pro fiyatına 2 telefon almış olacagım ( pixel 3 hanıma)ama bu imei değişim olurmu? eger olmuyorsa sadece bir adet telefon alıp pasoport kayıdı yapayım...
Şuan yapılmıyor sanırım. Nette bununla ilgili pek bir bilgi de yok.

teşekkürler...o zaman sadece pixel3 xl alayım...öbür yılda pixel 4 fiyatı düşer ona zıplarız..

Bu konuda bir gelişme varmı acaba ?

@OMERz, @silivriserdar

Ömer hocam, pixel xl için yapabilirim, 2 xl için imei repair yapılamaz demişsin. Ben şuan pixel 4 almak istiyorum (XL değil)... Bu telefona imei repair yapabilirmiyiz?

Google Pixel 4 Cep Telefonu

pixel 4 omadığı için denemedim ama repair olacağını samıyorum google pixel 2xl sonrası telefonların güvenliği htc gibi çalışıyor s-on s-off gibi ne kadar unlock bootloader açsanızda ve root atsanızda güvenlik partitionlarını müdahale edilemiyor silsen silinmiyor anca bellki qfil yazılımları çıkar belki o zaman mümkün olur

Geri
Üst Alt