9.0 Güncellemesi Almış Çinden Alınan Cihazların Hepsinde Google Play Store sonradan Yüklenme Olduğu İçin Silinmektedir Ve eski Yöntemle Yapılan Google Play Store Yükleme İşlemi Malesefki Sonuç Vermemektedir Sizinle Paylaşacağım Bu Dosya İle Sadece Çinden Gelen Değil İçinde Google Play Store Olmayan Bütün Cihazlara Yükleyerek Kullana Bileceksiniz

Dosya İsteyen Her Üyemiz Sİtemize 30 TL Bagışta Bulunarak Dosyaya Sahip Olacaktır

Kurulum Konusunda Tarafımca Alan Herkeze Destek Verilecektir

Denenen Cihaz Modelleri
Huawei P20 Pro CLT-AL00

İNDİR
merhaba ben linke girince izin yok diyor yukleyemedim

Denenen Cihaz Modelleri
Huawei P20 Pro CLT-AL00

Selamlar,

Bende Nova 4e MAR-AL00 9.0.1.167 (C00E167R1P16) var,
gms, google installer ve bir kaç versiyon apk deneyerek play store, services, framework yükledim.

Cihaza google hesabı ekleyemiyorum, play store açılıyor ancak hesap giremediğim için bir işlem yapamıyorum.

Çoğu google app ı da problemli, gmail app açar açmaz kapanıyor, gmaps açıldıktan 1-2sn sonra kapanıyor, keza youtube 10-20sn sonra kapanıyor.

Bu dosya işime yarar ise satın almak isterim?

cihazda root yok ve locked (fb ekranında yeşil phone locked yazıyor)

Saygılarımla..

9.0 Güncellemesi Almış Çinden Alınan Cihazların Hepsinde Google Play Store sonradan Yüklenme Olduğu İçin Silinmektedir Ve eski Yöntemle Yapılan Google Play Store Yükleme İşlemi Malesefki Sonuç Vermemektedir Sizinle Paylaşacağım Bu Dosya İle Sadece Çinden Gelen Değil İçinde Google Play Store Olmayan Bütün Cihazlara Yükleyerek Kullana Bileceksiniz

Dosya İsteyen Her Üyemiz Sİtemize 30 TL Bagışta Bulunarak Dosyaya Sahip Olacaktır

Kurulum Konusunda Tarafımca Alan Herkeze Destek Verilecektir

Denenen Cihaz Modelleri
Huawei P20 Pro CLT-AL00

İNDİR
Ellerine saglık

Selamlar,

Bende Nova 4e MAR-AL00 9.0.1.167 (C00E167R1P16) var,
gms, google installer ve bir kaç versiyon apk deneyerek play store, services, framework yükledim.

Cihaza google hesabı ekleyemiyorum, play store açılıyor ancak hesap giremediğim için bir işlem yapamıyorum.

Çoğu google app ı da problemli, gmail app açar açmaz kapanıyor, gmaps açıldıktan 1-2sn sonra kapanıyor, keza youtube 10-20sn sonra kapanıyor.

Bu dosya işime yarar ise satın almak isterim?

cihazda root yok ve locked (fb ekranında yeşil phone locked yazıyor)

Saygılarımla..
Locked bootloader kilidi kapalı demek rootlu olmuş olsaydı unlock yazardı
Cihaza farklı bir yazılım yüklemeyi deneyin

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Required: You must have installed this guide. 1. Turn off your phone. 2. Now connect your phone to PC. 4. Flash ROM 7.1.1 with Odin 4. After flashing ROM Flash "Boot" File 5. set up your phone completly. 6. now remove unwanted apps. Just like word, excel, powerpoint, china apps etc 7. now update your phone. (it will have update 100%) Here you will see G5520ZCU1CRJ4 Rom. Don't be panic. Here Play Store will work for Sure. 8. Now Update agian your phone. 9. Now check the G5520ZCU1CRK1 and your play store.
Enjoy.

Hre is the link: SM-G5520ZCU1BRB1_7.1.1 PLAYSTORE FIX BY ALIEN.BABA

@Alien.baba link is dead. pls add again.

satın almak istiyorum hesap no almak istiyorum

ustam g5220 eft ile türkçe yaparım ama playstore'li link var ise satın almak istiyorum
Merhabalar sizin cihaz SM-G5520 modeli değil mi?
6.0.1 Türkçe ve playstore yüklü romlar var ancak siz hangi romu yüklemek istiyorsunuz?

Geri
Üst Alt