9.0 Güncellemesi Almış Çinden Alınan Cihazların Hepsinde Google Play Store sonradan Yüklenme Olduğu İçin Silinmektedir Ve eski Yöntemle Yapılan Google Play Store Yükleme İşlemi Malesefki Sonuç Vermemektedir Sizinle Paylaşacağım Bu Dosya İle Sadece Çinden Gelen Değil İçinde Google Play Store Olmayan Bütün Cihazlara Yükleyerek Kullana Bileceksiniz

Dosya İsteyen Her Üyemiz Sİtemize 30 TL Bagışta Bulunarak Dosyaya Sahip Olacaktır

Kurulum Konusunda Tarafımca Alan Herkeze Destek Verilecektir

Denenen Cihaz Modelleri
Huawei P20 Pro CLT-AL00

İNDİR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık. Güzel ve kesinlikle tutulacak bir konu.
Başarılarınızın devamını dilerim. Yakindan takipcinizim :)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-G5520 cihazım var. En son 8 1 güncellemesi aldı. Bu cihaza da olur mu?

Emeğine Sağlık Ustam Paylaşım İCin Teşkürler.

SM-G5520 cihazım var. En son 8 1 güncellemesi aldı. Bu cihaza da olur mu?
Bende de aynı cihazdan son sürüm 8'e güncellenmiş hali mevcut. Hem Türkçe sorunu hem de google play sorunu var. Çözüm oluyorsa bu yöntemi nasıl uygulayabilirim?

Bende de aynı cihazdan son sürüm 8'e güncellenmiş hali mevcut. Hem Türkçe sorunu hem de google play sorunu var. Çözüm oluyorsa bu yöntemi nasıl uygulayabilirim?
Cihazı arama ekranından *#1234# yapıp çıkan yazıları veya resmi atarmısınız bakalım.

AP:G5520ZCU1CRK1
CP:G5520ZCU1CRK1
CSC:G5520CHC1CRK1
Model: SM-G5520/DS

Çin için üretilmiş bir model bu cihaz. Bu cihaz hem Türkçe hemde Google Play mağazası yüklenir ama cihazın elimizde olması lazım. Hangi ilde ikamet ediyorsunuz.

Sorunun çözülebilir olmasına sevindim:) 6 yüklü iken sorun yoktu ancak 8 yüklenince komple gitti. Denizli'de ikamet ediyorum.

Kardeşim bana da Kesin çözüm onayı verilemedigi için Ben almadım. Adminler sana yardımcı olurlar.

Sorunun çözülebilir olmasına sevindim:) 6 yüklü iken sorun yoktu ancak 8 yüklenince komple gitti. Denizli'de ikamet ediyorum.
Yapacak kişinin elinde EFT Dongle olması lazım. Önce cihazın crom-service unlock yapacak. Sonra EFT Dongle ile root edip önce Google Play Mağaza yani (Gapps) paketi yükleyip sonra Türkçe yapmaya çalışacak.

AP:G5520ZCU1CRK1
CP:G5520ZCU1CRK1
CSC:G5520CHC1CRK1
Model: SM-G5520/DS
Bu cihazda Türkçe dil bulunuyor fakat sadece ayarlar ingilizce onu da çözecek dosya elimizde mevcut. Google Play için dışarıdan yükleyip denemek lazım.

Bu cihazda Türkçe dil bulunuyor fakat sadece ayarlar ingilizce onu da çözecek dosya elimizde mevcut. Google Play için dışarıdan yükleyip denemek lazım.
Sardar Hocam konuyu açan arkadaşımız elinde Dosya oldugunu kurulum yapılacağından bahsetmiş. Siz eft ile olacağını belirtiyorsunuz. Acaba Ben konuyu mu yanlış anladım.

Sardar Hocam konuyu açan arkadaşımız elinde Dosya oldugunu kurulum yapılacağından bahsetmiş. Siz eft ile olacağını belirtiyorsunuz. Acaba Ben konuyu mu yanlış anladım.
Konu Google Play Mağaza ile ilgilidir. Sizin cihazın modeli tam olarak nedir?

Geri
Üst Alt