Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar gsmturkey.net olarak ARGE Ekibi kurduk.

Ekipte android geliştirici arkadaşlarımız var.

ARGE Ekibimizin amacı cihazlar üzerinde test yapmak, elimizdeki Box , Dongle ve Tool gibi araçlar ile dosya denemek.

İsterseniz ekibimize katılıp tester olabilirsiniz.

ARGE ekibimizde twrp, rwrp, cwm, custom rom, boot.img, root, mtk read Dump Flash, Qualcom Dump flaşh ve bunun gibi bir çok işlem yapıp sitemizde paylaşacağız.

Daha önceden de yaptığımız çalışmalar General Mobile GM 8 Go yazılım çekip düzenleme yapıldı. @Baris.Mizrakli @braveturks @jumyaz

Casper VIA G1 Yazılımı ilk defa bizim sitede paylaşıldı. @ebircan35 ve @Baris.Mizrakli

Gene General Mobile GM 8 Çift Sim Stock Rom ben UMT Dongle ile çektim.

Teknosa Preo P3 Stock Rom @adnanmirsad56 kardeşim çekti.

Daha bir çok konu ve dosya paylaştık.

Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlar Tester olur, geliştirici olur fark etmez. Konu altından mesaj yazsın. Ekibimize alacağız.

Örnek veriyorum General Mobile GM 8 cihazınız var ve root olmuyor onun için ekibimize katılıp tester olabilirsiniz. Veya başka bir model cihazda varsa elinizde herhangi bir işlem için root, twrp, custom rom gibi ekibimize katılabilirsiniz.

Konu altından yorum yazınız.

Telegram Sayfamız

Son düzenleme:
Teşekkürler katılmak istersen katılabilirsin.

Asıl ben o konular,da pek iyi değilm sanırım. :oops:
Ama katılmak isterim.
Elindeki cihaza göre veya sana gelen cihazlara göre tester olabilirsin. Örneğin elindeki cihazın veya sana gelen bir cihazın yazılımı hiç bir yerde yoktur. Veya root yapılmıyor twrp yüklenmiyor yada custom rom yoktur. Bunlar için tester olabilirsiniz.

elimde umt dongle olsa stock romu çekip içinden geçeceğim cihazın ama stock rom olmayınca dokunamıyorum cihaza :(

elimde umt dongle olsa stock romu çekip içinden geçeceğim cihazın ama stock rom olmayınca dokunamıyorum cihaza :(
General Mobile GM 8 olması lazım cihazın. Artık yeni bir gelişme ile cihazın box veya dongle ile çekilen recovery ayıklama yapılıyor. Eğer tester olursan @Baris.Mizrakli yardımcı olacaktır.

General Mobile GM 8 olması lazım cihazın. Artık yeni bir gelişme ile cihazın box veya dongle ile çekilen recovery ayıklama yapılıyor. Eğer tester olursan @Baris.Mizrakli yardımcı olacaktır.
Düşündüm de sadece boxlarla yüklenen romlari Official hale getirebiliriz. Bunu Ar-Ge de bir goruselim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt