• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/gsmturkeynet

Bilgi GSM Turkey Ücretli İşlemler Kullanıcı Yorumları

Yeni konu aç...

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
21,206
39,053
113
37
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu konuda bizi tanımayan yeni üyelerimiz ve ücretli işlemler yaptırmak isteyen üyelerimiz için referans açısından iyi olacağını düşündüğüm için açmak istedim.

Açıldığımız günden beri binlerce üyemize yardım ettik. Bu anlamda elimizden geldiğince hala yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bugüne kadar ücretli İşlem yaptıran hiç bir üyemize yanlışımız olamamıştır. Bazen ücret dahi almadan yaptığımız işlemler olmuştur. Bize gelip size nasıl güveneyim diye mesaj atıp hem bizi hem kendinizi üzmeyin. Bize güvenmiyorsanız hiç yazmayın başkalarına işinizi yaptırın. Biz site olarak burada her daim varız. Hergün bir sürü üyemize bağlantı yapıp işlemlerini çözmek için çalışıyoruz. Küçük büyük sorun demiyoruz ve ilgileniyoruz. O yüzden bizleri de düşünerek ona göre bize mesaj yazınız.

Eğer işlemi olumsuz olmuşsa gönderdiği ücreti iade etmişizdir. Biz enine boyuna gerekli tüm açıklamaları yaparak işlemlere o şekilde başlıyoruz. Yalanımız dolanımız yoktur. Niyetimiz çok büyük paralar kazanmak da değildir. Sadece sitemizin giderleri karşılansa bize yeterlidir.

Herkese her an yetişemiyoruz ama mutlaka dönüş yapıp yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bu konuda bundan sonra referans sayılacak yorumları okuyabilirsiniz. Teşekkürler. İyi forumlar.​

Son düzenleme:

Lion

Yeni Üye
VIP Üye
23 Haz 2019
18
31
13
Ben UMT NCK CHİMERA toolları aldım. Siteden defalarca alışverişimiz oldu. GsmTurkey ailesine referansım .Hiç kimseye en ufak bir yanlışı olmamıştır. Yapılacak olan ücretli bir işlemde olumsuzluk olursa para iadesi direk yapılmaktadır . Gönül rahatlığı ile GsmTurkey ailesinden ücretli de olsa alışverişinizi yapabilirsiniz .

reis4747

Üye
VIP Üye
18 Eyl 2018
434
226
43
eft dongle aldim box dongle falan alirsaniz gercekten guvenilir insanlar ucretli uye olmadan once hangi cihaz icin googleden bisey aratsam gsmturkey cikiyordu karsima bi cok cihazda konulara bakip yapiyordum yapamayincada konu aciyordum yardimci oluyorlardi defalarca bilgisayarima baglanip kendileri yaptilar sonra adnanmirsad ustanin usta vip uye ol cok yarari olur dedi ve cidden vip uye icin degil oyle yaptiklari destekler icin oldum ve whatsap grubuna eklemisler super bisey ne sorunum varsa yaziyorum hemen hallediyorlar baska ucretli sitelerede uyeyim ama burasi basbaska emegi gecenlerden allah razi olsun diyeceklerim bukadar allaha emanet...

21 Haz 2018
578
1,855
93
32
Hakkari
Kendi çalıştığım işyerinin tüm box ve yazılım ihtiyacını GsmTurkey sayesinde hallettim bugüne kadar, bugünden sonrada belliki böyle devam edecek. Yönetici kadrosu ile Türkiye'de en iyi ve en bilgili mobil forum ve yapacağınız her işlem ve alışverişi sorunsuz halledebikeceginiz yegane adres. Buradaki herkese paylaşım ve yardımları için çok çok teşekkür ederim.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13 Kas 2019
212
161
43
benim alış verişim olmadı ama gerçekten yardımlarını gördüm
sağolsunlar ustalar başta adnan mirsad hüseyin2121 silivriserdar
bi işlem yapıp paylaştığım zaman da beğenilerini almakta hoş
en azından yaptığımız emek beğenildiği için çok hoşumuza gidiyor
bizde karşılık veriyoruz emeklerini beğeniyoruz tüm ustalara teşekkür ediyorum :D

xonox

Yeni Üye
3 Şub 2020
1
2
1
Mükemmel bir hizmet. Yaklaşık bir hafta kadar önce k20 pro cihazıma ımeı repair işlemini uzaktan bağlantı ile yaptı @silivriserdar arkadaşımız ve bugün kendi hatamdan dolayı telefonum açılamaz hale geldi. Tekrardan hiç bir ücret talep etmeden yardımcı oldu ve sorunumu çözdü. Bundan sonra kendi yaşadığım her türlü yazılımsal problemde ulaşacağım ve etrafıma da tavsiye edebileceğim güvenilir hizmet sağlayan birilerine ulaştım. Çok teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
14 Mar 2019
9
13
3
Dün Asus rogphone2 cihazimi imei repair yaptık uzak bağlantıyla. Kimsenin yapamadığını yaptı arkadaşlar bıkmadan usanmadan. Kendilerini ugrastirdim biraz ama kusura bakmasinlar. Kendilerine ne kadar teşekkür etsem az @silivriserdar

Üst Alt