• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsm_Turkey

• Sayın Ziyaretçi Lütfen ''Teşekkürler'' vb. yorumlar yapmayınız. Konunun altındaki ''Beğen'' butonuna basmanız, teşekkür etmeniz için yeterli.

Bilgi GSM Turkey Ücretli İşlemler Kullanıcı Yorumları

wilwolles

Yeni Üye
Üye
@Negative çok uygun fiyata samsung note 9 duos telefonumu hatları kapanmıştı .uzaktan bağlanarak profosyonelce uzaktan bağlanıp 1 saatte telefonumu eski haline geldi çok teşekkür ederim GSM TURKEY ailesine

gurkanbay

Yeni Üye
Üye
@Negative Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum allah tüm arkadaşalrda razı olsun saatlerce uğraşıp tüm işimi çözdüler bundan sonra sizden başkasıyla çalışmam . Bir telefoncuya gitmek için zaman kaybetmeden hızlı birşekilde işiniz çözülsün istiyorsanız bur arkadaşlar gayet işlerinde profesyonel çok teşekkürler

alynakrkya

Yeni Üye
Üye
Olabildiğince anlayışlı, sabırlı bir şekilde Samsung A80 telefonumun sorununu giderdiler. Uygun bir fiyata, güzel bir hizmet sundular. Başta @adnanmirsad56 olmak üzere ilgi ve alakanız için teşekkürlerimi sunuyorum, herkese tavsiye ediyorum.

Taylan08

Yeni Üye
Üye
@adnanmirsad56 hocam sağolsun gece 11 de işi çözmeye başladı 12 de bitti. Samsung note 10 + güncellemesi yapılması gerekiyordu telefon güncelleme almıyordu şebeke ile alakalı problem olmaması için. Sağolsun Adnan hocam halleti şuan hiçbir sıkıntı yok. Güvenle alakalı probleminiz olmasın.

yszr42

Yeni Üye
Üye
@Negative gece geç saatlerde bile kaybolan Orjinal imei numaramı geri getirme işlemini gerçekleştirdi çok anlaşılır bi şekilde neler yapmam gerektiğini söyledi kesinlikle güvenebilirsiniz hızlı ve güvenilir bi şekilde işinizin çözülmesini istiyorsanız içiniz rahat bi şekilde çalışabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

M4D

Yeni Üye
Üye
Gerçekten haklarını vermek lazım daha iyi bir platform görmedim şu ana kadar işi halletmeden parasını almıyorlar aldıklarını da sonuna kadar hakettiklerini düşünüyorum, teşekkürler GsmTurkey özellikle @Zenlty adamsınız :)

hayal

Yeni Üye
Üye
@Zenlty muhteşem bir adam! problemli olan xiaomi mi 6 cihazımı 4 saat kadar uğraşıp birkaç problemini birden halletti. İlgi alakası için kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Varol kardeşim..

mefturhan

Yeni Üye
Üye
Merhaba öncelikle sitenizi uzun zamandır takip ediyordum, katılmak bugüne kısmet oldu. Xiaomi Note 9 Pro model cihazım için imei repair işlemi gerekliydi whatsapp hattından irtibata geçtim yarım saat içerisinde bağlanıp işi halletmeye çalıştı arkadaşlar oysaki bilgisayarım problemliymiş boşu boşuna o kadar uğraştırdım. Sonuç başka bilgisayarda tekrar denedik ve hızlıca problemimi hallettiler ilgileri ve alakaları için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Zenlty

Aktif Üye
Üye
Merhaba öncelikle sitenizi uzun zamandır takip ediyordum, katılmak bugüne kısmet oldu. Xiaomi Note 9 Pro model cihazım için imei repair işlemi gerekliydi whatsapp hattından irtibata geçtim yarım saat içerisinde bağlanıp işi halletmeye çalıştı arkadaşlar oysaki bilgisayarım problemliymiş boşu boşuna o kadar uğraştırdım. Sonuç başka bilgisayarda tekrar denedik ve hızlıca problemimi hallettiler ilgileri ve alakaları için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
Rica ederiz, değerli yorumlarınız için teşekkürler.

UgurWasHere

Yeni Üye
Üye
bu 2. cihaz yaptırışım. sağ olsunlar çok uğraştılar. mesafemiz uzak ama ben kahvemi gönderdim :) sonuna kadar kefili ve referansıyım👍

Serkankoca37

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Bu güne kadar bir cok cihaza rom ve root attım amatör olarak ilgi alanim. Redmi 9 telefonuma yanlis img uzantılı dosya flaslamamdan kaynaklı telefon da logo gözüküyor ve sonra siyah ekran da kalıyordu.Baslarda tereddüt dahi etmedim duzeltecegimi düşünüyordum. Denemediğim yöntem götürmediğim telefoncu kalmamıştı.Butun yollarin sonu mi yetkili hesap olması gerektiğini gösteriyordu.Diger formdaki arkadaşların uzak erişimle fahiş fiyat istemeleri işin cabasiydi üstad serdar uzak erisimle bağlanıp tuğla olmuş telefonumu hayata döndürdü.Bu işlerde karşılıklı güven önemli ve sonuna kadar guvenebileceginiz biri. makul bir fiyata işimizi halletti. Yeni tanıştığım GSM Turkey ailesi işini hakkıyla yapmakta.Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Sağlıcakla kalın

Jan1343

Üye
Genel Moderator
Arkadaşlar Merhaba,
Bu güne kadar bir cok cihaza rom ve root attım amatör olarak ilgi alanim. Redmi 9 telefonuma yanlis img uzantılı dosya flaslamamdan kaynaklı telefon da logo gözüküyor ve sonra siyah ekran da kalıyordu.Baslarda tereddüt dahi etmedim duzeltecegimi düşünüyordum. Denemediğim yöntem götürmediğim telefoncu kalmamıştı.Butun yollarin sonu mi yetkili hesap olması gerektiğini gösteriyordu.Diger formdaki arkadaşların uzak erişimle fahiş fiyat istemeleri işin cabasiydi üstad serdar uzak erisimle bağlanıp tuğla olmuş telefonumu hayata döndürdü.Bu işlerde karşılıklı güven önemli ve sonuna kadar guvenebileceginiz biri. makul bir fiyata işimizi halletti. Yeni tanıştığım GSM Turkey ailesi işini hakkıyla yapmakta.Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Sağlıcakla kalın
Güzel Dilek Ve Düşünceleriniz İcin Teşekkürler
Aramiza Hoşgeldiniz

Üst Alt