Yardım Harddisk Kilitlendi

• Konbuyu başlatan cangonulacar
  • Başlangıç tarihi
C

cangonulacar

s.a dual boot atarken elektrik git işlem yarım kaldı ve harddisk pc okumadı format atayım dedim harddiskim 1 disk haline gelmiş ve türü ntfs olmadığı için atılmıyor kurtarma seçeneklerinden resimle kurtarma girdim disklerime bakayım dedim 3 disk vardı normalde şimdi ise 1 disk ve 500mb içinde setup var benim harddiskim 300gb verilerim var kurtarmam lazım nasıl kurtarabilirim

s.a dual boot atarken elektrik git işlem yarım kaldı ve harddisk pc okumadı format atayım dedim harddiskim 1 disk haline gelmiş ve türü ntfs olmadığı için atılmıyor kurtarma seçeneklerinden resimle kurtarma girdim disklerime bakayım dedim 3 disk vardı normalde şimdi ise 1 disk ve 500mb içinde setup var benim harddiskim 300gb verilerim var kurtarmam lazım nasıl kurtarabilirim
A.s bilgiler fazlasıyla önemliyse o işi profesyonel şirketlere yaptırmanız lazim.burda

Buradaki linkten yorumları oku benzer bir olay benim de başıma geldi. Dosyalarımın %99'una geri kavuştum. En önemlisi diskin üstüne yeni veri yazma

selamlar hic sonuc alamadıysanız onerim fdısk sonrada verı kurtarma scanner yapmak .

Geri
Üst Alt