• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

Bilgi HCU Client Desteklediği Marka ve Modeller

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda HCU Client aracının desteklediği Marka ve Modeller Nelerdir onu paylaşacağım.

Burada bulunan sayfada tüm detaylı açıklama var.

munog

Üye
VIP Üye
hocam selamlar,bende bu box u dongle i araştırıyorum ya hep farklı cevaplar alıyorm o yüzden kafam karıştı,
dongle satılıyor 85 dolarla 135 dolar arasında ,bunu alırsam repair işlemini sorunsuz ve sınırsız yapabilir miyim?çünkü sitesinde 1 ve 2 yılla lisanslar mevcut ama dongle nasıl bilmiyorum.kimi kredili diyor sınırsız diyor

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
hocam selamlar,bende bu box u dongle i araştırıyorum ya hep farklı cevaplar alıyorm o yüzden kafam karıştı,
dongle satılıyor 85 dolarla 135 dolar arasında ,bunu alırsam repair işlemini sorunsuz ve sınırsız yapabilir miyim?çünkü sitesinde 1 ve 2 yılla lisanslar mevcut ama dongle nasıl bilmiyorum.kimi kredili diyor sınırsız diyor
Evet doğru okumuşsunuz. Hcu programı 1 ve 2 yıllık kullanım süresi var. İsteğe göre tekrar aktifleştirebilirsiniz.
Elimde olmadığı için kredi sistemini tam bilmiyorum ama bootloader kilidi açmak için kullnılıyordur büyük ihtimal.

munog

Üye
VIP Üye
Evet doğru okumuşsunuz. Hcu programı 1 ve 2 yıllık kullanım süresi var. İsteğe göre tekrar aktifleştirebilirsiniz.
Elimde olmadığı için kredi sistemini tam bilmiyorum ama bootloader kilidi açmak için kullnılıyordur büyük ihtimal.
Dongle satan kişiler de limitsiz diyor.cikamadim işin içinden bende.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nbrios

Aktif Üye
Üye
Hocam gsmserver de her yıl lisans ücret i ödemeniz gerekmez yazıyor.
Bende Kullanım Sağlıyorum 2 yıllık lisanslı olarak ne kadarda deseniz sistem online olarak çalışıyor chimerada olan sistem gibi ister dongle ister kullanıcı alın aktivite edildikten sonra gün saymaya başlıyor.

munog

Üye
VIP Üye
Bende Kullanım Sağlıyorum 2 yıllık lisanslı olarak ne kadarda deseniz sistem online olarak çalışıyor chimerada olan sistem gibi ister dongle ister kullanıcı alın aktivite edildikten sonra gün saymaya başlıyor.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam.kredi sistemi dedikleri hangi seçenekler için peki? Repair vs?

munog

Üye
VIP Üye
sayfasındaki açıklama bu hocam

Package Content:
HCU + DC Phoenix Dongle (Unlimited support with no annual activation) - 1 pc.

* Developer provides support only for those phones which are on the list of supported. Not all servicing features can be applied to some supported models, due to difference of hardware / software versions. Complete list of supported models you can find on the official product page, or on the GSM forum.

Nbrios

Aktif Üye
Üye
Bilgilendirme için teşekkürler hocam.kredi sistemi dedikleri hangi seçenekler için peki? Repair vs?
Hcu işlem başına kredi kesmiyor senelik yada 2 yıllık limitsiz kullanım için yıllık kredi alıyor. DC unlock için FRP dir Bootloader vs için o araç kredi işlem başına kesiyor. Ayrıca DC içerisinde Firmware converter ve updater araçları bulunmakta. İşlem başı ne ücret kesiliyor hakim değilim.
Ayrıca Senelik HCU alımı yapıldığında ücretsiz olarak DC paketini kullanabiliyorsunuz. Aynı HCU lisans süreniz kadar.

munog

Üye
VIP Üye
Hcu işlem başına kredi kesmiyor senelik yada 2 yıllık limitsiz kullanım için yıllık kredi alıyor. DC unlock için FRP dir Bootloader vs için o araç kredi işlem başına kesiyor. Ayrıca DC içerisinde Firmware converter ve updater araçları bulunmakta. İşlem başı ne ücret kesiliyor hakim değilim.
Ayrıca Senelik HCU alımı yapıldığında ücretsiz olarak DC paketini kullanabiliyorsunuz. Aynı HCU lisans süreniz kadar.

anladım ,yani şimdi dongle i 85 dolara alsam da yine yıllık bir ücret ödemem gerek

sas24

Üye
Üye
octoplus kullanıyorum aynı şeyler ömür boyu bedava

sylvara

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar p20 pro imei repair için hcu client tüm modeller desteklemiyor diyor. Yapılabilir mi bilgisi olan var mı ya da başka bir yol.

Kerem47

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Üst Alt