Yardım HCU Client Honor 7X IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan ensarvatandas35
  • Başlangıç tarihi
E

ensarvatandas35

Merhaba arkadaşlar honor 7x telefonum var ve imei repair gerekiyor. Bu konularda yeniyim araştırdım HCU client programını kurdum fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz. İmei repaşir için programda ne yapmam lazım veya ne satın almam lazım

Merhaba arkadaşlar honor 7x telefonum var ve imei değişmem gerekiyor. Bu konularda yeniyim araştırdım HCU client programını kurdum fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz. İmei değişmek için programda ne yapmam lazım veya ne satın almam lazım
Merhaba Hocam Cihazın Derleme Numarasını Resmini Cekilp Atarmısınız IMEI Alanları Kapalı Şekilde HCU nuz c***k Değil Dem Bu Arada

WhatsApp Image 2019-05-31 at 18.21.56.jpeg

program c***k değil hocam kendi sitesinden indirdim, diğer gönderiyede yorum yapmıştım az önce burdan anlatabilirsiniz. çok teşekkürler

Merhaba arkadaşlar honor 7x telefonum var ve imei repair gerekiyor. Bu konularda yeniyim araştırdım HCU client programını kurdum fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz. İmei repaşir için programda ne yapmam lazım veya ne satın almam lazım
Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Ücretli olarak satın almanız lazım.

Geri
Üst Alt