• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

Yardım HCU Client Tool "Software Locked to other PC!" Hatası

emirimle

Yeni Üye
Üye
selam hcu client programımda bi kaç günde bir Software locked to other PC! bu sorunu veriyo belli bi süre geçmedende düzelmiyo pc ye format attım kesinlikle başka pc de giriş yapmadım ama sürekli bu sorunla karşılaşıyorum 1 aydır sanki birisi benim kullanıcı adımı şifremi biliyo ve giriyo diye şüphelenmeye başladım aldığım arkadaşta şu an asker pek yardımcı olamıyor buna ne yapmam gerekli rica etsem yardım edebilirmisiniz lütfen

IslamB3y1

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
selam hcu client programımda bi kaç günde bir Software locked to other PC! bu sorunu veriyo belli bi süre geçmedende düzelmiyo pc ye format attım kesinlikle başka pc de giriş yapmadım ama sürekli bu sorunla karşılaşıyorum 1 aydır sanki birisi benim kullanıcı adımı şifremi biliyo ve giriyo diye şüphelenmeye başladım aldığım arkadaşta şu an asker pek yardımcı olamıyor buna ne yapmam gerekli rica etsem yardım edebilirmisiniz lütfen
Farklı Bir Pcde Giriş Yaptıgınız İçin 48 Saat Hesabiniz Kilitlenmiş En Son Hangi Pcde Hcu Açtıysanız O Pcden Kullanabilirsiniz 48 Saat Sonra Kendi Pcnizde Giriş Yaparsanız Sorununuz Kalkacaktır

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Şifrenizi değiştirin.

Üst Alt