HDD Kutu Voltaj

daha dün hdd aldim 2.5 inç lik hdd çalışmazken elimde gezdiriyorum tıkır tıkır ses geliyor nedir bu ses hdd yi kutuya bağlıyorum bazen görüyor bazen galiba sorun kablonun voltaj yetmezliğinden oluyor iki ayrı hdd de denedim pc nin üç portu var kablonun pc ye giren tarafını aşağıya bastırınca hdd içindeki plaka dönüyor laptop bazen görüyor bazen görmüyor acaba sorun kablodaki voltaj yetmezliğindenmi yoksa kutudan mı kutuyu daha 1.5 ay önce aldım ayrıca Tv ye de bağladım dene kablonun ucunu biraz dışarı çıkartıp bastırıyorum gene görüyor yardım edermisiniz acil marka hitachi 160 gb ama pc 111 gb görüyor

hocam hdd ler narin cihazlar zorlamaya gelmez kablo bastırınca gelıyor dıyorsanız kablo degıstırmenızde fayda var hddler ses yapar içinde kucuk bir cd plagı var ama bıyere değiuormus gıbı ses gelıyorsa sıkıntı olabilir orjınal kablo kullanın ve oyle deneyin

hocam hdd ler narin cihazlar zorlamaya gelmez kablo bastırınca gelıyor dıyorsanız kablo degıstırmenızde fayda var hddler ses yapar içinde kucuk bir cd plagı var ama bıyere değiuormus gıbı ses gelıyorsa sıkıntı olabilir orjınal kablo kullanın ve oyle deneyin
kablo orijinal kutuyla beraber geldi bilgisayara giren kablonun ucunu biraz dışarı çıkartıp bastırınca algılıyor kutu 2.0 hdd 160 gb hitachi sata 3 pc usb 3.0 portu var ama televizyona da böyle bağlıyorum gene bastırıyorum ürün bu Hitachi 160GB 2.5" 5400RPM Sata Notebook Sabit Disk Fiyatı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

bide hdd çalışmıyorken elimde gezdirirken tıkır tılot ses geliyor normalmi bu durum acaba

Son düzenleme:
up

kablo orijinal kutuyla beraber geldi bilgisayara giren kablonun ucunu biraz dışarı çıkartıp bastırınca algılıyor kutu 2.0 hdd 160 gb hitachi sata 3 pc usb 3.0 portu var ama televizyona da böyle bağlıyorum gene bastırıyorum ürün bu Hitachi 160GB 2.5" 5400RPM Sata Notebook Sabit Disk Fiyatı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

bide hdd çalışmıyorken elimde gezdirirken tıkır tılot ses geliyor normalmi bu durum acaba
hocam yorumlarına bakın bırı daha sroun yasamıs tıkırtı sorunu kronik bişey anlasılan kablo konusunda bastıryorsanız kablo yada usb girişlerindenidr sorun baska kabloyla deneyın yada dırek takın pcye sata kablosyuyla oyle deneyin

hocam yorumlarına bakın bırı daha sroun yasamıs tıkırtı sorunu kronik bişey anlasılan kablo konusunda bastıryorsanız kablo yada usb girişlerindenidr sorun baska kabloyla deneyın yada dırek takın pcye sata kablosyuyla oyle deneyin
hepsiburadaki sayfayı kastediyorsanız o benim yazım

Kablo degistirin
HDD bir miktar ses yapar içinde disk var !!
Hiçbiri olassa 14 gün iade hakkınızı kullanın iyi günler

Geri
Üst Alt