Tavsiye Hetman File Repair Uygulamasıyla Bozuk Veya Hasarlı Resim Dosyalarını Onarabilirsiniz.

rodinbaran

Üye
Hetman File Repair uygulamasıyla bozuk veya hasarlı resim dosyalarını onarabilirsiniz.
Sistemde veya disklerde meydana gelen çeşitli sorunlardan ötürü bazen dosyalarımızı kaybedebiliyor veya hasara uğramış haliyle karşılaşabiliyoruz. Ya da silinmiş fotoğrafları kurtardıktan sonra veya bozuk bir cihazdan fotoğraf kurtardıktan sonra da aynı sorunla karşı karşıya kaldığımız durumlar oluyor. Bu gibi durumlarda ilk olarak resim dosyalarını onaran araçlardan yardım almak yerinde bir karar olacaktır. Dosyalarımızı kaybettiğimiz için üzülmek yerine, bu işi hakkıyla yapan Hetman File Repair uygulamasından yardım alabilirsiniz.
Hetman File Repair, bozulmuş JPEG, TIFF, BMP ve PNG dosyalarını resim kalitesini bozmadan ve görüntü verilerini yeniden sıkıştırmadan onarabilme yeteneğine sahip. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olmasıyla öne çıkan uygulamada, tüm adımlar boyunca sizi yönlendiren bir sihirbazı da bulunuyor.
c***k dosyası da içerisindedir

şifre: gsmturkey.net

Ekli dosyalar

• RS File Repair V1.1.rar
    3.4 MB · Görüntüleme: 33
Eywallah. Hafiza karti ve flash bellekten bir cok kez veri kurtariyorum. En buyuk sorun ise dosyalarin bozulmus olmasi. Bazi dosyalarin uzantisi kayboluyor. Bunun hakkinda bilgisi olan varsa yardima acigim. Fotolarda simdi deniyecegim bakalim ise yarayacak mi.

Eywallah. Hafiza karti ve flash bellekten bir cok kez veri kurtariyorum. En buyuk sorun ise dosyalarin bozulmus olmasi. Bazi dosyalarin uzantisi kayboluyor. Bunun hakkinda bilgisi olan varsa yardima acigim. Fotolarda simdi deniyecegim bakalim ise yarayacak mi.
Bana da bildirsin calisa simdiden cok saol

Geri
Üst Alt