Stock Rom Hiking K1 A18 SP Flash Tool Rom [Unbrick] [ İlk Bizde ]

caqlarsoft

Üye
9a75581c55ef7fd6b41a1f46ff6977a7.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hiking K1 cihazına uygun olan ve cihaz hard brick bile olsa kurtaracak yazılımı paylaşacağım.

Yazılımı SP Flash Tool ile kolayca yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yazılımda tek sorun parmak izi çalışmamaktadır. Diğer tüm herşey eksiksiz ve stabil çalışıyor.

Kendi original yazılımından daha stabil ve kullanışlıdır.

Yazılımı almak için sitemize 30 TL bağış yapmanız lazım.

Konu altından yorum yaparsanız özel mesaj atılacaktır.

034562a1c175471b670b6b8140c3eb26.jpg

Hiking K1 A18 SP Flash Tool Rom

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hiking K1 cihazına uygun olan ve cihaz hard brick bile olsa kurtaracak yazılımı paylaşacağım.

Yazılımı SP Flash Tool ile kolayca yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yazılımda tek sorun parmak izi çalışmamaktadır. Diğer tüm herşey eksiksiz ve stabil çalışıyor.

Emeğine sağlık.

hiking a18 cihaz var elimde hiking yazısında kalıyor bi süre sonra resetliyor habire açılıp kapanıyor sonrada çökmüş sanırım bu dosyalar işimi görürmü frp varmı bilmiyorum

hiking a18 cihaz var elimde hiking yazısında kalıyor bi süre sonra resetliyor habire açılıp kapanıyor sonrada çökmüş sanırım bu dosyalar işimi görürmü frp varmı bilmiyorum
Yazılımı Yükleyin cihaza yazılım yükleme işlemi bittikten sonra hard reset cekin eğer frp olursa sorununuzla ilgili konu açarsınız yardımcı oluruz hocam

peki teşekkürler yazılımı almam lazım konuyu açan arkadaş bağışı nereye yapacağım

Ustam yatırdim 29 TL geçti 6 75 işlem ücreti aldı banka benim

sp toolda uyarıda chip mt6739 yazıo hiking a18 benim telefonum sizin gönderdinizde load scatter chip tpype is te mt6737m yazıyor kabul edermi

ustam tuş kombinasyonunu biliyoırmusun bunun algılamıyor port görüyor com port ama fastboot a geçiremiyom

Geri
Üst Alt