silivriserdar

Genel Moderator
020fcf5bd04ba41c6088f810169c77d1.jpg

f08de1cacb93e70107b166e6c2c74401.jpg

18b06a29a62d5c1ea6278f0affc5b5c5.jpg

Merhaba arkadaşlar Hiking K1 cihazına TWRP port yapmış bulunuyoruz. TWRP portlayan arkadaşımız. @Baris.Mizrakli

Bu cihazdan elinde olan varsa konu altına mesaj atarsa gerekli dosyaları göndereceğiz.

Link : Google Drive

Link eklenmiştir.

İçerisinde : Scatter , TWRP , Bilgilendirme, Root dosyası mevcuttur. Tek zip halindedir.

Peki cihazda rootlu haliyle istediğimiz değişiklikleri yaptık, launcheri değiştirip sisteme başka bir launcheri root yetileriyle sistem uygulaması yaparak gömdük istemediğimiz sistem uygulamaları silip cihazı istediğimiz hale getirdikten sonra sistemi brick etmeden yada cihaz kararlılığını etkilemeden root kaldırma işlemi yapabilirmiyiz?

Peki cihazda rootlu haliyle istediğimiz değişiklikleri yaptık, launcheri değiştirip sisteme başka bir launcheri root yetileriyle sistem uygulaması yaparak gömdük istemediğimiz sistem uygulamaları silip cihazı istediğimiz hale getirdikten sonra sistemi brick etmeden yada cihaz kararlılığını etkilemeden root kaldırma işlemi yapabilirmiyiz?
Bu cihazdan elinizde var mı?

Merhaba. Dediğiniz işlem yapılır. Yarın size özelden yazacağım

hayırlı işler ustalar bu cihazın frp sini nasıl kırcaz acaba yaa

Merhaba dosyaları almak istiyorum yardımcı olur musunuz

herhangi bir dönüş olmadı ama

ustam bana bunun yazılımı lazımdı serdar abi verdi ama cihaz mt6739 yazılım mt6737m çözemedim yardımcı olurmusun lütfen

Geri
Üst Alt