Yardım Hisense F17 Pro Güncellemeden Sonra IMEI Uçtu

GSMAZE

Üye
Merhaba arkadaslar hisense f17 pro cihazina android 8 guncelleme geldikden sonra imei uctu .
Cihazin android 7 romunu indirdim kurdum imei gelmedi frimware dosyasinin icerisindeki ap bl dosyalarini sn write toolla yukledim kendi orjinal imeilerini yazdim imei geldi ama simdide servis yok hatasi aliyorum. sonra bende android 8 romu indirdim icerisindeki ap bl imei degisme dosyalariyla kendi imeilerini yazdim gine servis k=yok geldi sonra baska imei yazdim iki tane ama gine sebeke gelmedi. bu sorun neden kaynaklniyor? elimde chimera var desteyi yok bu cihaza.

Merhaba arkadaslar hisense f17 pro cihazina android 8 guncelleme geldikden sonra imei uctu .
Cihazin android 7 romunu indirdim kurdum imei gelmedi frimware dosyasinin icerisindeki ap bl dosyalarini sn write toolla yukledim kendi orjinal imeilerini yazdim imei geldi ama simdide servis yok hatasi aliyorum. sonra bende android 8 romu indirdim icerisindeki ap bl imei degisme dosyalariyla kendi imeilerini yazdim gine servis k=yok geldi sonra baska imei yazdim iki tane ama gine sebeke gelmedi. bu sorun neden kaynaklniyor? elimde chimera var desteyi yok bu cihaza.
MTK / Hisense F17 (MTK)
Hisense F17 Eklendi: bir yıl önce.
7438_1528288442_e0ba1d84d5ff418454b9fb4677ac76c91ef2d2e1.png

fonksiyonlar
Doğrudan kilit açma
IMEI'yi Onarma *
var gözüküyor.

MTK / Hisense F17 (MTK)
Hisense F17 Eklendi: bir yıl önce.
7438_1528288442_e0ba1d84d5ff418454b9fb4677ac76c91ef2d2e1.png

fonksiyonlar
Doğrudan kilit açma
IMEI'yi Onarma *
var gözüküyor.
bende hisense f17 pro cihazi bagladigimda destek vermedi pro surumune.

Cihazın ayarlarda ana bant durumu nedir?​

Geri
Üst Alt