Çözüldü Hoffmann X-Twist Black IMEI Repair İşlemi

Rikoby

Üye
Selam bi tane elimde Hoffmann X-Twist modeli var imei si 12345678901234 yaziyor ikiside bunun imeilerini nasil düzelte bilirim ?

EDİT: Sorun çözüldü
Nck Dongle Mtk Crackli versionunu kullandim driver olarak ekte yükledim
1.İlk olarak Nck dongle c***k açıyoruz ve start diyoruz donglemiz açıldıkdan sonra İmei Utils menu suna geçiyoruz
2.Phone Setting menu sundan 0-By Cpu seçiyoruz
3.MT6571_EMMC seçiyoruz
4. Meta Connection seçili halde imei1 de imei kutucuğnda imeimizi yaziyoruz ve repair imei diyoruz
5.Telefon pilini çikariyoruz usb yle bilgisayara bağliyoruz ardından pili takiyoruz ve bekliyoruz ve İşlem başarılı.
Nck Dongle Crackli Version

Screenshot_2.png

Ekli dosyalar

• android_cdc_driver.zip
    16 KB · Görüntüleme: 6
Moderatör tarafında düzenlendi:
Yardim edin

Sigma yada nck ile denedinimi usta

Meta modda deneyin bakalım olacakmı

Mtk driverları tekrar kurun pc yeniden başlatın

İmei2 De çalıştı ve değişti.! Başarılı
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

Geçmiş olsun. Konuyu çözüldü olarak işarretliyorum.
Güzel bir açıklama yaparsanız linkleri felan verin konuya ekleme yapalım
Tamam hocam Nck Dongle Mtk Crackli versionunu kullandim driver olarak ekte yükledim
1.İlk olarak Nck dongle c***k açıyoruz ve start diyoruz donglemiz açıldıkdan sonra İmei Utils menu suna geçiyoruz
3.MT6571_EMMC seçiyoruz
4. Meta Connection seçili halde imei1 de imei kutucuğnda imeimizi yaziyoruz ve repair imei diyoruz
5.Telefon pilini çikariyoruz usb yle bilgisayara bağliyoruz ardından pili takiyoruz ve bekliyoruz ve İşlem başarılı.

Ekli dosyalar

• android_cdc_driver.zip
    16 KB · Görüntüleme: 9
Tamam hocam Nck Dongle Mtk Crackli versionunu kullandim driver olarak ekte yükledim
3.MT6571_EMMC seçiyoruz
Teşekkürler

Geri
Üst Alt