Yardım HomeTech 8C Fastboot Modunda Kaldı

hbdmk

Üye
Merhaba , Elimde Hometech 8C diye bir cihaz var. Cihaza format attım . formattan sonra Reboot Yerine onun bir altındakini seçtim. ( Sanırım Bootloader yazıyordu ) .
Ve tablet şuanda fastboot modunda sanırım , ekranın en köşesinde sol altta Fastboot Mode yazıyor. Bi türlü çıkamadım şu moddan . Güç tuşuna basılı tuttum , Guç ile ses kısma , güç ile ses açma , bütün tuşlar , ne varsa denedim fakat çıkmıyor yeniden de başlamıyor. Bu sorunu nasıl çözerim ?

(çözüm bulunmazsa şarjın bitmesini bekliyip bittikten sonra tekrar Recovery Menu ye girip reset licem . Olursa yazarım)

(görseldeki cihaz benim değil , Örnek olsun diye koydum . )

Ekli dosyalar

• image535-607x983.jpg
    image535-607x983.jpg
    55.2 KB · Görüntüleme: 45
Konuyu Uygun Yere Açiniz Başlıgına Modelini Yaziniz Konu Açmadan Once Forum Kurallarını Okuyunuz.

Merhaba , Elimde Hometech 8C diye bir cihaz var. Cihaza format attım . formattan sonra Reboot Yerine onun bir altındakini seçtim. ( Sanırım Bootloader yazıyordu ) .
Ve tablet şuanda fastboot modunda sanırım , ekranın en köşesinde sol altta Fastboot Mode yazıyor. Bi türlü çıkamadım şu moddan . Güç tuşuna basılı tuttum , Guç ile ses kısma , güç ile ses açma , bütün tuşlar , ne varsa denedim fakat çıkmıyor yeniden de başlamıyor. Bu sorunu nasıl çözerim ?

(çözüm bulunmazsa şarjın bitmesini bekliyip bittikten sonra tekrar Recovery Menu ye girip reset licem . Olursa yazarım)

(görseldeki cihaz benim değil , Örnek olsun diye koydum . )
Güç tuşunun yanında ufak bir delik varsa iğne yardımı ile oraya tıklatın. Yoksa power ve ses kısmaya basılı tutmanız gerek 15 sn kadar.
Yine olmazsa pc den fastboot reboot komutuyla açabilirsiniz.

fastboot devices
fastboot reboot

Geri
Üst Alt