Müşteri hizmetleri ile görüşün yardımcı olabilirler size

abim bende arıyorum çekip paylaşacak ustamız yokmu.

Merhaba ustam, yarın toptancı arkadaşa soracağım tablet için, mevcut ise rom dosyasını çekip upload ederim.

inşallah bir arkadaş çözer bu olayı sıkıntı.

ustam varmı bir haber
Ustam toptancı arkadaşım ile görüştüm, bu model stoğunda şu an için mevcut değilmiş ancak geldiği gibi getireceğine dair sözümüzü aldık. Umarım arası fazla uzamaz çünkü gerçekten çok önemli bir konu

hometech alfa 7lm+ rom elinde olan var mı lütfen bize atsın

Evet bana da hometech alfa 7lm plus rom lazım atan kişiye dua ederiz

hometech 7lm plus rom neden yok nasıl bulabileceğimizin yolunu hiç olmazsa yazsın birisi hometech desteki aradım tableti bize gönderin ücretli yapalım diyor acillll rommmmmm

hometech 7lm plus rom neden yok nasıl bulabileceğimizin yolunu hiç olmazsa yazsın birisi hometech desteki aradım tableti bize gönderin ücretli yapalım diyor acillll rommmmmm
Merhaba, acil veya çok acil yada acilllllll gibi terimleri bir sonraki mesajlarınızda tekrarlamaz iseniz sevinirim.

Bahsettiğiniz model versiyonuna dair rom şu anda sunucumuzda yok eğer gelir ise yedeğini alıp paylaşımını muhakkak yapacağız.

İyi günler dilerim.

Merhaba, acil veya çok acil yada acilllllll gibi terimleri bir sonraki mesajlarınızda tekrarlamaz iseniz sevinirim.

Bahsettiğiniz model versiyonuna dair rom şu anda sunucumuzda yok eğer gelir ise yedeğini alıp paylaşımını muhakkak yapacağız.

İyi günler dilerim.
Tamam dikkat ederim. Şuan elimde sağlam hometech 7lm plus tablet var bunun yazılımını içinden nasıl çekebiliriz yolu nedir bilgi verebilirseniz sevinirim kolay gelsin

Geri
Üst Alt