İstek Hometech Alfa 8 RC Orjinal Rom

• Konbuyu başlatan Tofthec
  • Başlangıç tarihi
T

Tofthec

Arkadaşlar orjinal sitesinde de bulamadım. Elinde Alfa 8rc orginal yazılımı olan varsa lütfen paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler ....

Arkadaşlar orjinal sitesinde de bulamadım. Elinde Alfa 8rc orginal yazılımı olan varsa lütfen paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler ....
Bende baktım fakat bulamadım. Sitesine mail atarak isteyebilirsiniz. Aynı cihazdan elimizde olsa yedeğini alırdık ama aynı cihazdan bana gelmedi.​

merhaba. tabletin yazılımını sıfırlamama rağmen gmail hesabını istiyordu. bu tabletin hiçbir şekilde rom unu bulamamıştım. çok uğraşlar sonucu bu video daki anlatıma göre gmail sorununu hallettim . video:
tek değişik yaptığım şey tableti ilk açınca wifiye bağlayıp gmail adresini isteyince adres bölümüne sallamasyon birşeyler yazıp silerken klavyenin üst tarafında "Gboard klavyenin özelliklerini keşfedin" gibi yazan bir linki yakaladım ve açılan sayfada sanırım sol menüdeki alttan ikinci başlıka girince sağ üstteki iki nokta işaretine tıklayıp yardım ve geri bildirime bbastım. açılan sayfada altta bulunan tüm makalelere göz ata bastım. ardından gelen sayfada paylaş ikonuna bastım. sonra çıkan seçeneklerden google go yu seçtim. internet tarayıcısı açıldı ancak acılan sayfadaki alttaki adres satırına google yazıp aratınca alttaki adres satırının sağında üç çizgiye tıkladım ve uygulamada aç dedim. ve ardından videodaki işlemleri sırasıyla yaptım. Tekrar belirteyim en başta yapılması gereken "Gboard klavyenin özelliklerini keşfedin" gibi yazan yazı hemen gelmiyor kurcalarken denk gelmek lazım. yada tableti açıp kapatmak gerekiyor. bu yazıyı eğer yakalarsanız tableti kapatsanız bile yeniden açtığınızda artık klavyenin boşluk tusunun soluna dünya simgesi geliyor ve gboard ayarlarına girebiliyorsunuz. son olarak maalesef aktif bir internet kullanıcısı değilim bu yüzden bu konuya çok nadir gelip bakabilirim. selametle

Geri
Üst Alt