Yardım Hometech HT 10MT ROM

Günaydın.
Arkadaşlar ben 7 gündür forumun altını üstüne getirdim, kim ne denemişse hepsini denedim ancak HT 10MT tableti açamadım.

Arıza
Tablet açılırken Hometech logo ekranında kalıyor.
Android recovery ve normal mod çalışmıyor.
Sadece fastboot modunda pc ye bağlandığında görünebiliyor, onda da oem unlock komutu hata veriyor. (bu sebeple twrp vs. aktarılamıyor).
MediaTek PreLoader USB VCOM | MediaTek USB Port driverlar aktif ancak tablet normal olarak PC de görünmüyor.

Örnek
Yaşadığım arızanın birebir aynısı hometech logo ekranında kalıyor.
O konuda yazan ne varsa uyguladım olmadı, farklı forumlardan bakarak uyguladım ancak hiç bir netice alamadım.
MTK Droid Tools usb den tableti görmüyor.
Miracle Box VCOM bağlantı yapıyor, ancak indirmiş olduğum 10 MT Yeni Ekran Yazılım ve 10_MT romlarını yazmıyor.
SP Flash Tool
'da aynı şekilde hiçbir sonuç vermiyor , bunlardan sadece yedek alabiliyorum yazma yapamıyorum.

Sınavlarım yaklaştı, ödev için tableti de kullanmam lazım, yardımlarınızı rica ediyorum.

ht10ariza2.jpg
ht10ariza.jpg

Günaydın.
Arkadaşlar ben 7 gündür forumun altını üstüne getirdim, kim ne denemişse hepsini denedim ancak HT 10MT tableti açamadım.

Arıza
Sadece fastboot modunda pc ye bağlandığında görünebiliyor, onda da oem unlock komutu hata veriyor. (bu sebeple twrp vs. aktarılamıyor).
MediaTek PreLoader USB VCOM | MediaTek USB Port driverlar aktif ancak tablet normal olarak PC de görünmüyor.

Örnek
O konuda yazan ne varsa uyguladım olmadı, farklı forumlardan bakarak uyguladım ancak hiç bir netice alamadım.
Miracle Box VCOM bağlantı yapıyor, ancak indirmiş olduğum 10 MT Yeni Ekran Yazılım ve 10_MT romlarını yazmıyor.
SP Flash Tool
'da aynı şekilde hiçbir sonuç vermiyor , bunlardan sadece yedek alabiliyorum yazma yapamıyorum.

Sınavlarım yaklaştı, ödev için tableti de kullanmam lazım, yardımlarınızı rica ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 11819Ekli dosyayı görüntüle 11818
Tablet nasıl bu hale geldi? Sorun belki donanımsal olabilir.​

Kardeşim ödev hazırlarken bir çok screenshot almış, ondan sonra bu duruma gelmiş.

Günaydın.

Arıza

Örnek
SP Flash Tool

Ekli dosyayı görüntüle 11819Ekli dosyayı görüntüle 11818
Bilgi - Android Cihazlarda Bootloader Unlock İşlemi Detaylı Anlatım
Tablete unlcok yapamayı dene bakalım olacak mı
Olursa twrp yüklenir yada yazılımı fastboot üzerinden yükleriz

@adnanmirsad56 hocam sorunum çözülmedi yardımcı olabilir misiniz?
herhangi bir şekilde açılsın da, android formatta olur, rom yükleme de, ama belirttiğim gibi sadece fastboot moduna girebiliyorum.
Ondanda yukarıda ki görsel mevcut yükleme yapmıyor. Cihazın içini aç şunu çıkar şunu ekle dersen ona da razıyım hocam, yeter ki şu sıkıntım gitsin.

Arkadaşlar aynı sorun bende de var çözüm bulamadım. Hometech ht 10 mt cihaz açılırken beyaz ekran üzerine hometech logosu geliyor ancak açılmıyor. Forumda yazan tüm yolları denedim ancak room yaparken bir türlü yükleme yapmıyor. Yani tableti bilgisayar görmüyor. Ekte gönderdiğim resimde olduğu gibi kalıyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

@barkodsoner, hocam bir çözüm bulabildiniz mi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

@barkodsoner, hocam bir çözüm bulabildiniz mi

Ekli dosyalar

• IMG_20201007_220654.jpg
    IMG_20201007_220654.jpg
    4.8 MB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20201007_220647.jpg
    IMG_20201007_220647.jpg
    4.6 MB · Görüntüleme: 20
Moderatör tarafında düzenlendi: