Stock Rom Hometech HT 7 Stock Rom Yükleme

Hometech HT 7RT modelinin firmware dosyalarını arıyorum.elinde olan arkadaşlardan destek bekliyorum.Hometech bu modelin farklı versiyonları var deyip paylaşım yapmıyor destek vermiyor.

Hometech HT 7RT modelinin firmware dosyalarını arıyorum.elinde olan arkadaşlardan destek bekliyorum.Hometech bu modelin farklı versiyonları var deyip paylaşım yapmıyor destek vermiyor.
Bu model elimize gelmedi. Geldiği zaman yazılımı çekip paylaşım yaparız.

üstad link kırık acaba yardımcı olabilirisn

üstad link kırık acaba yardımcı olabilirisn
Telefondan denedim şimdi sorun olmadı.

95694a1b58fa203ca8b4adbf0a86c1a4.jpg

silivriserdar hocam bende denedim ama bende sayfa yükleme hatası verdi başka wifi ve aglarda denedim aynı sonucu verdi mümkünse başka bir link verebilir misin teşekkür ederim

silivriserdar hocam bende denedim ama bende sayfa yükleme hatası verdi başka wifi ve aglarda denedim aynı sonucu verdi mümkünse başka bir link verebilir misin teşekkür ederim
Başka link elimde şu an mevcut değil. Müsait zamanda indirip upload ederim. Ayrıca sitede başka yazılımları da olması lazım.

Buradaki yazılım HT7 ait boşuna uğraşmayın , olmuyor.

ustam başlığı ht7 olarak değiştirir misin çünkü rom ht7 için

Başlık düzenlendi

s.a ustalar link ölü acaba linki yenileyebilirmisiniz teşekkür ederim

Merhabalar; Ben Ersan Harmancı Hometech HT 7RT Yazılım lazımı konusunda bana yardımcı olurmusunuz.? Rica etsem paylaşır mısınız.

Ustam ben bu verdiğiniz rom yazılımı ile daha önce cıhazı actım. Fakat bu sürüm eski ; Bana uyumlu biraz daha yüsek bir sürüm önerirmisiniz.

Geri
Üst Alt