Stock Rom Hometech HT 7 Stock Rom Yükleme

silivriserdar

Genel Moderator
8b513f39c96ed30a9b3af268844f23dd.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT7RT cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Dosya içerisinde tüm herşey mevcut. Yazılım yükleme programı usb driver ve yazılım yükleme anlatımı mevcuttur.

Gene yazılım yükleme konusunda takıldığınız yerde yardımcı olmaya çalışacağım.

Burada

Son düzenleme:
eline saglık ustam driverleri kurulu oldugu halde usb kapalı tablete takınca tablet hometech ekranında beyaz olarak kalıyor bunu çözümü varmıdır teşekürler

eline saglık ustam driverleri kurulu oldugu halde usb kapalı tablete takınca tablet hometech ekranında beyaz olarak kalıyor bunu çözümü varmıdır teşekürler
Konudaki yazılımı yükleyin. Yazılımsal ise düzelecektir.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT7 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Dosya içerisinde tüm herşey mevcut. Yazılım yükleme programı usb driver ve yazılım yükleme anlatımı mevcuttur.

Burada

Emeğin için teşekkürler.

Teşekkürler

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tableti kapalı konumda direk usbye takıyorum ama sizin yaptığınız gibi uygulama da gözükmüyor yada aygıt yöneticisine düşmüyor acaba takarken bir tuşa mı basmamız gerekiyor.
Ses kısma tuşuna basılı tutarak kabloyu takıp deneyin

Tableti kapalı konumda direk usbye takıyorum ama sizin yaptığınız gibi uygulama da gözükmüyor yada aygıt yöneticisine düşmüyor acaba takarken bir tuşa mı basmamız gerekiyor.
Daha once sarj soketi tamir gordumu?

anltılan gibi yaptım. kapalı konumda sadece şarj oluyor tablet tuş kombinasyonları ile birşeyler geliyor fakat programa düşmüyor.

Tablet gmail hesabı istiyor unutulmuş.
Tableti bilgisayara açıkken bağlayınca görüyoruz tablet ismi modeli yazıyor yani.
Usb tamiri görmedi.

Tablet gmail hesabı istiyor unutulmuş.
Tableti bilgisayara açıkken bağlayınca görüyoruz tablet ismi modeli yazıyor yani.
Usb tamiri görmedi.
Cihaza hafıza kartı takın ve ekranda SD kartı göster tıklayın. Sonra frp dosyaları ile kırabilirsiniz.

malesef herhangi bir tepki vermiyor hafıza kartını takınca. Otg flashdisk ile de denedim yine de olmadı

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT7 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Burada

Hocam HT7 RT için bu Rom değil mi?

Geri
Üst Alt