Tavsiye Hometech HT 7RT Reset FRP İşlemi

• Konbuyu başlatan Wildwachsend
  • Başlangıç tarihi
W

Wildwachsend

Merhabalar. Baktım ama bulamadım. Yeğenimin kullandığı tableti sıfırlamam sonucu google hesap şifresi istemekde. Netten baktım factory reset yaptım lakin eski google kullanıcı adı ve şifresini istiyor. Gelişigüzel kurulduğu içinde bilinmiyor. Bunun şifresini nasıl açabilirim acaba ?

Merhabalar. Baktım ama bulamadım. Yeğenimin kullandığı tableti sıfırlamam sonucu google hesap şifresi istemekde. Netten baktım factory reset yaptım lakin eski google kullanıcı adı ve şifresini istiyor. Gelişigüzel kurulduğu içinde bilinmiyor. Bunun şifresini nasıl açabilirim acaba ?
Manuel kirilabilr sanirim.
Wifi agina baglanin. Wifi ekelden biseyler yazip yazilara basili tutun yardim yada paylas menusu gibi birsey cikacakmi?

Son düzenleme:
Manuel kirilabilr sanirim.
Wifi agina baglanin. Wifi ekelden biseyler yazip yazilara basili tutun yarim yada paylas menusu gibi birsey cikacakmi?

Teşekküre ederim hocam.Huawei cihazda Tallback den yardım videosu üzerinden yürüyerek yapmıştım. Bunda tallback da hallolmadı Android Go var c ihaz aşırı yavaş. Wifi ekranında klavyeden dil ve giriş kısmına girerek. Google Chrome ardından apex launcher ve google frp lock indirerek halloldu.Daha doğrusu Youtube videolarına bakarak yaptım

Teşekküre ederim hocam.Huawei cihazda Tallback den yardım videosu üzerinden yürüyerek yapmıştım. Bunda tallback da hallolmadı Android Go var c ihaz aşırı yavaş. Wifi ekranında klavyeden dil ve giriş kısmına girerek. Google Chrome ardından apex launcher ve google frp lock indirerek halloldu.Daha doğrusu Youtube videolarına bakarak yaptım
Geçmiş olsun :)

ne yaptıysam yemedi manuel olarak bütün açıkları kapatmışlar varmıdır başka deneyebileceğimiz bir yöntem

ne yaptıysam yemedi manuel olarak bütün açıkları kapatmışlar varmıdır başka deneyebileceğimiz bir yöntem
Profesyonel araçlar lazım. Cihazın işlemcisi MTK ise yazılımı ile de FRP kilidi kırılır.

SP Flash Tool ile MTK FRP Kaldırma

yok sd kart veya usb dongle hiçbirisi yemedi ilk kez bir tablette takıldım bu kadar yazılım yükleyip güncellenmeyen roma çekmek istiyorum yazılım bile yükletmiyor sağlam kitlemişler.

cepfns nasıl yaptığınızı adım adım anlatırsanız bizde deneyelim ?

cepfns nasıl yaptığınızı adım adım anlatırsanız bizde deneyelim ?
O kadar çok uğraştım ki adımlarını hatırlamıyorum ustam. Ama hatırladığım kadarını paylaşayım:
-Klavye seçeneklerinden Azerbaycan'ı seçtim(türtçe ve İngilizce dışında farklı da olabilir)
-wifi ekleme kısmında qwerty Klavye seçtim
-Oradan gizlilik politikası ve gibi kısımlarla tarayıcıya eriştim.
-Bu kısımda flash bellek taktığımda tablet tanımadı. Kendi telefonumu otg kablosu ile taktım telefondaki verilere ulaştım.
-Apex Launcher ve frp bypass uygulamalarını tablete kopyaladım
-Bunların kurulumundan sonra yeni hesap açtım işlem bitti.

ustam wifi ekle kısmına kadar geliyorum azericede farklı wifi ekleden qwety nasıl seçebildin hiçbir menüde yok zaten internete girebilsem flash takmadan bütün programların olduğu link var frp için indirip çakıcam orayı aşamadım :( orayı aşarsam gerisi gelicek

ustam wifi ekle kısmına kadar geliyorum azericede farklı wifi ekleden qwety nasıl seçebildin hiçbir menüde yok zaten internete girebilsem flash takmadan bütün programların olduğu link var frp için indirip çakıcam orayı aşamadım :( orayı aşarsam gerisi gelicek
Boşluk tuşuna basılı tutunca geliyor.

ustam öm gönderemiyorum wp numaranız varmıdır yardım alabilirmiyiz ?

İrtibat numarası paylaşmak yasaktır
ikili mesaj başlatabilirim ikiniz arasında

olabilir sn admin ilk defa bir frp bu kadar yordu ve sinirlerimi yiprattı :( ya kırıcam ya yapıcam

Geri
Üst Alt