Stock Rom Hometech HT 8C Orijinal Rom

looupss

Aktif Üye
VIP Üye
23 Haz 2018
534
1,233
93
39
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT 8C cihazına ait Orijinal Rom dosyasını paylaşacağım. Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
14 Haz 2019
2
0
1
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT 8C cihazına ait Orijinal Rom dosyasını paylaşacağım. Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

REİS BENDE BRİCK OLMUŞ HT 8C VAR POWER+VOL+ TUŞLARINA BASIYORUM BAZEN BOOT EKRANI GELİYOR BAZEN GELMİYOR NE YAPMAM LAZIM BOOT EKRANI GELİNCE PC AÇIK OLMUYOR PC AÇIK OLUNCA BOOT EKRANI GELMİYOR

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
13,500
12,838
113
36
REİS BENDE BRİCK OLMUŞ HT 8C VAR POWER+VOL+ TUŞLARINA BASIYORUM BAZEN BOOT EKRANI GELİYOR BAZEN GELMİYOR NE YAPMAM LAZIM BOOT EKRANI GELİNCE PC AÇIK OLMUYOR PC AÇIK OLUNCA BOOT EKRANI GELMİYOR
Forum Kuralları gereği sadece büyük harfle yazmak yasaktır.

Yazılım yüklemesi yapın. Konuda yazılımı mevcut.

nexscafe

Yeni Üye
15 Haz 2019
4
1
3
Malesef olmadı hatta şimdide driverları yüklü olmasına rağmen Flash tool görmüyor bile.Her seferinde değişik bi sorun çıkartıyor anlamadım gitti :(

nexscafe

Yeni Üye
15 Haz 2019
4
1
3
İlk açılışta Hometeech yazıssında takılı kaldı saatlerce beklemesine rağmen açılmadı. Yazılım yükledim oldu 2 gün kullanıldı sonra yine aynı durum olunca bu sefer yükleyemedim yüklenmiyor bir türlü .

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
13,500
12,838
113
36
İlk açılışta Hometeech yazıssında takılı kaldı saatlerce beklemesine rağmen açılmadı. Yazılım yükledim oldu 2 gün kullanıldı sonra yine aynı durum olunca bu sefer yükleyemedim yüklenmiyor bir türlü .
Dosyaları tek tek yüklemeye çalışın. Birde şarjını iyice doldurup deneyin.

snykn

Yeni Üye
18 Haz 2019
2
0
1
Merhaba SD Card'dan yazılım nasıl yüklenebilir yardımcı olabilirmisiniz, indirdiğimiz dosyayı direk SD Card içine kopyalayıp update from SD car seçeneği ile başarılı olamadım.

snykn

Yeni Üye
18 Haz 2019
2
0
1
Bilgisayar ile yükleme yapılıyor.
Bilgisayarda SD Card'a rom dosyaları direk kopyalanmalı mı?, .zip uzantılı olmayan içeriği telefonum yükleme dosyası olarak görmedi. Karta bilgisayardan bir ara program vasıtasıyla mı yükleme yapmalı? Bu konuyu internette bulamadım; yani Phoneix Card gibi bir program ile farklı marka tablet için bir açıklama buldum ama işime yaramadı. Biraz açıklayabilirseniz diğer yöntemler ile sonuca ulaşamadım son çarem SD Card olacak. Teşekkür ederim.

21 Haz 2019
1
0
1

kardeşim hometech ht8c tabletim açılış ekranında kalıyor yazılım bulamıyorum sendeki link de geçersiz bağlantı diyor ht 8c 5.1 veya 7.0 rom varmı elinde ben hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursan sevinirim

Üst Alt