Stock Rom Hometech HT 8C Orijinal Rom

looupss

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT 8C cihazına ait Orijinal Rom dosyasını paylaşacağım. Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT 8C cihazına ait Orijinal Rom dosyasını paylaşacağım. Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

REİS BENDE BRİCK OLMUŞ HT 8C VAR POWER+VOL+ TUŞLARINA BASIYORUM BAZEN BOOT EKRANI GELİYOR BAZEN GELMİYOR NE YAPMAM LAZIM BOOT EKRANI GELİNCE PC AÇIK OLMUYOR PC AÇIK OLUNCA BOOT EKRANI GELMİYOR

REİS BENDE BRİCK OLMUŞ HT 8C VAR POWER+VOL+ TUŞLARINA BASIYORUM BAZEN BOOT EKRANI GELİYOR BAZEN GELMİYOR NE YAPMAM LAZIM BOOT EKRANI GELİNCE PC AÇIK OLMUYOR PC AÇIK OLUNCA BOOT EKRANI GELMİYOR
Forum Kuralları gereği sadece büyük harfle yazmak yasaktır.

Yazılım yüklemesi yapın. Konuda yazılımı mevcut.

S_FT_FORMAT_FAiL (4010) hatası alıyorum bende . nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?

Malesef olmadı hatta şimdide driverları yüklü olmasına rağmen Flash tool görmüyor bile.Her seferinde değişik bi sorun çıkartıyor anlamadım gitti :(

İlk açılışta Hometeech yazıssında takılı kaldı saatlerce beklemesine rağmen açılmadı. Yazılım yükledim oldu 2 gün kullanıldı sonra yine aynı durum olunca bu sefer yükleyemedim yüklenmiyor bir türlü .

İlk açılışta Hometeech yazıssında takılı kaldı saatlerce beklemesine rağmen açılmadı. Yazılım yükledim oldu 2 gün kullanıldı sonra yine aynı durum olunca bu sefer yükleyemedim yüklenmiyor bir türlü .
Dosyaları tek tek yüklemeye çalışın. Birde şarjını iyice doldurup deneyin.

Bugünlük bu kadar yeter yarın Allah kerim. Çok teşekkur ederim ilginize alakanıza.Hayırlı geceler..

Merhaba SD Card'dan yazılım nasıl yüklenebilir yardımcı olabilirmisiniz, indirdiğimiz dosyayı direk SD Card içine kopyalayıp update from SD car seçeneği ile başarılı olamadım.

Merhaba SD Card'dan yazılım nasıl yüklenebilir yardımcı olabilirmisiniz, indirdiğimiz dosyayı direk SD Card içine kopyalayıp update from SD car seçeneği ile başarılı olamadım.
Bilgisayar ile yükleme yapılıyor.

Bilgisayar ile yükleme yapılıyor.
Bilgisayarda SD Card'a rom dosyaları direk kopyalanmalı mı?, .zip uzantılı olmayan içeriği telefonum yükleme dosyası olarak görmedi. Karta bilgisayardan bir ara program vasıtasıyla mı yükleme yapmalı? Bu konuyu internette bulamadım; yani Phoneix Card gibi bir program ile farklı marka tablet için bir açıklama buldum ama işime yaramadı. Biraz açıklayabilirseniz diğer yöntemler ile sonuca ulaşamadım son çarem SD Card olacak. Teşekkür ederim.

kardeşim hometech ht8c tabletim açılış ekranında kalıyor yazılım bulamıyorum sendeki link de geçersiz bağlantı diyor ht 8c 5.1 veya 7.0 rom varmı elinde ben hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursan sevinirim

kardeşim hometech ht8c tabletim açılış ekranında kalıyor yazılım bulamıyorum sendeki link de geçersiz bağlantı diyor ht 8c 5.1 veya 7.0 rom varmı elinde ben hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursan sevinirim
Linkte herhangi bir sorun yok güvenlik hatası verirse devam et'i tıkla

sp flash tool ile hata alanlar avengers box mtk ile yazılım atabilirsiniz ben onunla yazılımı tamamladım

ht8c.jpg

Merhaba yazılımı flash tool ile atmaya çalışıyorum ama sürekli hata alıyorum ekran görüntüsünü yüklüyorum. bir çok rom denedim ama bir türlü yükleyemedim. Ekran görüntüsünü de ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    331.8 KB · Görüntüleme: 120
Merhaba yazılımı flash tool ile atmaya çalışıyorum ama sürekli hata alıyorum ekran görüntüsünü yüklüyorum. bir çok rom denedim ama bir türlü yükleyemedim. Ekran görüntüsünü de ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Farklı bir SP Flash Tool denermisin.

Geri
Üst Alt