Stock Rom Hometech HT 8C Orijinal Rom

Denedim fakat hiç sonuç değişmedi. Anakart bozulmuş olma ihtimali olur mu
Sanmıyorum. Daha önce de gene bu Hometech tabletlerinden birinde böyle yazılım yüklenmeme sorunu vardı. Bir üyemiz baya uğraşıp çözümü bulmuştu. Biraz uğraşmak lazım.

MTK işlemcili olduğu için şarjı bile olmasa sorun olabilir.​

emeğine sağlık ustam şimdi geldi tablet denedim işlem başarlı
not: hata alan arkadaşlar ilk olarak sp tool ile format bölümünden cihazı formatlayıp sonra yazılım yükleme yapsınlar ilk denememde oldu

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT 8C cihazına ait Orijinal Rom dosyasını paylaşacağım. Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Merhaba. Benim de hometech 8c tabletim var. Bimden alinma. Garantisi haziranda bitecek. Firma guncelleme yayinlamiyor. Netflix uygulamasi yukleyemedim. Bu baslik bunjnla mi ilgili ? Room islemini kendim yapabilir miuim? Yardim ederseniz sevinirim. Tesekkurler. Baska bir yolu var mi ? Tarayicilar uzerinden netflix oynatmiyor mobil cihszda.

Romun android sürümü nedir bazı yerlerde 7.0 rom gördüm de

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Hometech HT 8C cihazına ait Orijinal Rom dosyasını paylaşacağım. Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Teşekkür ederim ama nasıl tabletime yükleyecem?

Merhaba arkadaşlar bu tablete başka rom atılıyor mu misal android 7-8-9-10 gibi ?
Ve benım tablette cocugun hesabını ebebeyn yaptım silinmiyorda birşey de yukleyince zırt bırt benim kendi hesabımla acmak zorunda kalıyorum onay vermek icin bu illetten kurtulmak icin rom yapsam MAİL HESABI silinir mi ? silinmesini ISTIYORUM : Şimdiden tşk.

Arkadaşlar merhaba birçok flas denedim fakat bir türlü tableti pc görmuyor
android 5- ten 7 ye yukseltmem gerkeiyor cocugun ebası icin gerekli ama , tablette yazılım atarken hangi modda atmak gerek ? kapalı iken usb takıyorum görmuyor
acma + ses acmaya basıyorum cıkan yerde fasboot var vs oraları da denedim olmadı

Arkadaşlar merhaba birçok flas denedim fakat bir türlü tableti pc görmuyor
android 5- ten 7 ye yukseltmem gerkeiyor cocugun ebası icin gerekli ama , tablette yazılım atarken hangi modda atmak gerek ? kapalı iken usb takıyorum görmuyor
acma + ses acmaya basıyorum cıkan yerde fasboot var vs oraları da denedim olmadı

Tableti komple kapatın ses açma+kısma basılı usbyi takın.Öncesinde MTK sürücülerinin kurulu olması ve Windows sürücü imza doğrulamasının kapatılması gerekebilir.

Bu aşamaya geliyorum galiba pc görmuyor usb driverler de yuklu ama dowloand moudulune basınca böyle kalıyor saatlerce
1632807797976.png

tablette de dediginiz gibi ses açma ve ses kısmaya beraber basıp usb yi takınca bu göruntu cıkıyor ne yapmam lazım. Tşk

1632808185830.png

Açma + ses açmaya basınca da bu göruntu var hangisinde room atmam gerek tşk
1632809069340.png

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yukardaki Recovery seçip onayladıgım zaman da bu ekran geliyor
1632809168118.png

arkadaşalr yukledim bu sefer de android 7 de microsoft google hesabına giremiyorum yani mail ve şifre dogru ama bir türlü olmadı .
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Tabletin pc yi görmesi icin deneme yanılma yolu ile
ses + ses - ve power tusuna beraber basarak aynı anda usb kablosunu taktım gördü pc. tamamen tesadüf gibi oldu :)
kurdum ama bu seferde google hesabını kabul etmedi . ayarlardan hespa ekle falan denedim cıksss olmuyor :) satacam bu mereti :)

Ekli dosyalar

• MT6580_Android_scatter.txt
    8.8 KB · Görüntüleme: 17
Geri
Üst Alt