looupss

Genel Moderator
Hometech HT10M ROM lazım.

Not: Hometech HT10M ROM rom konu başlığı altında eklenmiştir. Aşağıdaki yer alan cevapları takip ederek ilgili bağlantıdan rom indirebilirsiniz.

EDİT ROM
Hometech HT 10M ROM

İNDİR

Son düzenleme:
Hometech HT10M ROM lazım.

Not: Hometech HT10M ROM rom konu başlığı altında eklenmiştir. Aşağıdaki yer alan cevapları takip ederek ilgili bağlantıdan rom indirebilirsiniz.
ustam bana wi10 rom lazım ve nasıl yukliyecegim onuda solermisin tşkler

bu modelde windows rom olmaz

Rom Android işletim sisteminde olur. Windows zaten kendi başına bir işletim sistemidir. O yüzden siz cihazınıza normal herkesin kurduğu windows sürümünü kuracaksınız. Bu da galiba windows 10 olacak. Çünkü incelediği kadarı ile Hometech Tabletleri hepsi windows 10 kullanmış. Siz normal şekilde windows kuracaksınız yani tabletinize. Onunla iligli bu tabletten elime hiç gelmediği için bilemiyorum. Yükleme yapmadım hiç. Ama müşteri hizmetleri size söyler nasıl yükleme yapılması gerektiğini.

arkadaşlar hayırlı ramazanlar.
tablete virüs bulaştı sanırım fabrika ayarlarına döndüm kurtulamadım.
buradaki roomları yüklemeyi denedim olmadı. yardımcı olabilirmisiniz?

teşekkürler.

berke tablet.JPG
berke tablet-1.png
berke tablet-2.JPG
berke tablet-3.jpg
berke tablet-4.jpg

berke tablet-5.jpg

merhaba bu yukarıdaki link den stock rom attım yanlız tablet kendini yeniden başlatıyor ve açılınca karıncalı ekran olup tekrar başa atıyor ne yapmam lazım gerektiği hakkında bilgisi olan varmı ?

@ptcrcp, bendede romda virüs var, bu linkteki romu yüklemeye çalıştım arkadaştaki gibi uyumsuz hatası verdi, belki bu tablette versiyon değişiyordur.

@ptcrcp, bendede romda virüs var, bu linkteki romu yüklemeye çalıştım arkadaştaki gibi uyumsuz hatası verdi, belki bu tablette versiyon değişiyordur.
servise mail attım 1 ay cevap vermesdiler. virüs var ise temizlemek için 100 tl istediler. ayrıca rom yüklemek yetkisiz müdahale diyorlar. zaten kendi sitelerinden de rom dosyalarını kaldırmışlar format ve rom için 40 tl istiyorlar. servisi kötü olmuş hometech. piranhadan bıkıp bunu almıştım bu gidişle piranhayı aratacaklar bana

10m nin mt6580 rom yok. 10mt nin 6580 rom yükledim önce logoda takılı kaldı sonra karıncalı ekran geldi şimdi de açılmıyor. ne yapmam lazım. yardımcı olabilecek var mı acaba

Please, put your device in OFF mode and insert USB cable
Waiting for MTK port : : 137
Driver Info: MediaTek Inc.
Driver version: 3.0.1511.0
Driver date: 7-22-2022
HW Chip: MT6580
HW version: ca00
SW version: 00
HW sub version: 8a00
SEC_CFG_SBC_EN: false
SEC_CFG_SLA_EN: false
SEC_CFG_DAA_EN: false
MEID: 0x6D7DC62185BD70A8F96A1E13B24140E2
Preloader name: preloader_mt8321_tb_m
Preloader verison: 21
Send DA SYNC signal: OK
Init EXT RAM: OK
Send 2nd DA: : OK
Setup device enviroment: OK
STORAGE TYPE EMMC
EMMC_BOOT1: 4.00 MB
EMMC_BOOT2: 4.00 MB
EMMC_RPMB: 4.00 MB
EMMC_USER: 14.45 GB
CID: 88010344394431364724F8088725B543
Reading device Info
Brand: 10M
Model: 10M
Device: 10M
Manufacturer: mid
Android version: 6.0
Android cpu: armeabi-v7a
Android platform: mt6580
Incremental version: 1528430426
Security patch: 2017-11-05
Operation time: 00:19
Operation: Finish 3.0.7.8

ROM

SP FlashTool

Ustalar yukarıdaki cihaza verdiğim ROM ve SP FlashTool ile yazılım yükledim cihaz açıldı ama ekranın üst kısmında dokunmatikte sorun var ve cihaz reset atıyor artık cihaz mı arızalı ROM mu uymadı bilmiyorum isterseniz deneyebilirsiniz.

Geri
Üst Alt