Custom Rom Hometech İdeal Tab 9 TWRP ve Custom Rom Bulamıyorum

Tabletimi 6-7 sene önce aldım tabletim internete bağlanınca kasıyodu. Bir forumda android sğrümünü güncelleyin dediler. Hometech güncelleme vermedi. Tabletin ekranı kırıldı. Kenara koyduk. 1,5 yıl arada şarj ederek fare ile kullandık. Ekranı yaptıralım dedik dokunmatik ekran sipariş ettik ve taktık çalışıyordu ama kapağı takarken ses tuşlarını bozmuşuz. Micro usb yuvası bozuldu. Tablete rom ve twrp arıyorum ama bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.

Tabletimi 6-7 sene önce aldım tabletim internete bağlanınca kasıyodu. Bir forumda android sğrümünü güncelleyin dediler. Hometech güncelleme vermedi. Tabletin ekranı kırıldı. Kenara koyduk. 1,5 yıl arada şarj ederek fare ile kullandık. Ekranı yaptıralım dedik dokunmatik ekran sipariş ettik ve taktık çalışıyordu ama kapağı takarken ses tuşlarını bozmuşuz. Micro usb yuvası bozuldu. Tablete rom ve twrp arıyorum ama bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.
Kimse uğraşmaz bu model ile, geliştirici birinin elinde olacak ancak öyle olur.

Burada Bunu deneyin :)

Teşekkürler ama ben zaten stock romu buldum. Bana custom lazım.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Kimse uğraşmaz bu model ile, geliştirici birinin elinde olacak ancak öyle olur.
Teşekkürler. Bana custom lazım başka bir hometech tabletin romunu yüklesem rootla bilgilerini değiştirsem olurmu tablette çok büyük bi sorun oluşur mu? Android 5 yapmam lazım eba yüklicem. Dersler için. Ayrıca başka bir cihazla uyumlu bir twrp yüklesem sorun olur mu?

Şahsen Hometech tablete asla bulaşmam. Sizin de bulaşacağınızı sanmıyorum. Alfa 8MB elimde kaldı. :D

Geri
Üst Alt