Selamlar sanırım bizim rom olmayacak üstat. Sen de meşgulsün normal olarak. Gene de sağolun ilginizden. Allah'a emanet olun

Üstte yazdığım hataları verdiğinden orijinal rom yüklenmiyor. Sebebini bilmiyorum. Recovery dosyası atacağım demişti. Ben de tam bilmiyorum üstat. 8 GB disk 4 GB gözüküyor mesela şu an
Ne yazıkki ne cwm var nede başka birşey.

Merhaba arkadaşlar ideal tab 9 tabletime rom yükleyeceğim romu buldum indirdim fakat Windows 10 pc ile rom yükleyemiyorum pc tableti tanımıyor bu tablet için driver tools paketi bulabilirmiyim yardımcı olabilir misiniz

Merhaba arkadaşlar ideal tab 9 tabletime rom yükleyeceğim romu buldum indirdim fakat Windows 10 pc ile rom yükleyemiyorum pc tableti tanımıyor bu tablet için driver tools paketi bulabilirmiyim yardımcı olabilir misiniz
Cihazın işlemcisi Rockchip önce Rockchip usb driver bulun. Sitemizde mevcut. Ardından Rockchip Tool ile yüklemeyi yapınız.

Tavsiye - Rockchip USB Driver

Windows 10 Digital imzayı devre dışı bırakıp işlemleri yapın.

Arkadaşlar tablete burada verilen ideal tab 9 için 4 farklı romuda yükledim fakat sanki bir sorun var uyumlu değilmis gibi kasma ve donma yapıyor sebebi nedir sizce teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Arkadaşlar tablete burada verilen ideal tab 9 için 4 farklı romuda yükledim fakat sanki bir sorun var uyumlu değilmis gibi kasma ve donma yapıyor sebebi nedir sizce teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
Uyumlu olmadığı zaman bir çok donanım çalışmaz. Mesela dokunmatik, kamera, yön tuşları gibi.

Tabletinizdeki kasma sorunu ram ve cihazın kapasitesi ile ilgilidir.

Romun sürümünden kaynaklandı belkide hangi sürüm yüklemem gerektiğini nereden anlayacağız

Android sürümü 4.2.2 fakat tabletteki sürümü benim yüklediğim rom belirlemiyormu zaten, o romlarıda burdan bulup yükledim, tabletin üretim tarihine uygun donanımındaki chiplere uygun bir rom yüklemem gerekiyor diye biliyorum belkide ondan kasma sorunu oldu yani kısaca bu tablete en uygun hangi romu yükleyeceğimi bilmiyorum bundan bahsediyorum arkadaşım

Ayarlardan yazılım güncellemesi için check yapıyorum hiçbir tepki vermiyor

Özetle tabletin donanım bilgilerini z-cpu kullanarak resmini çektim bu tablete en uygun rom hangisidir, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim hayırlı geceler arkadaşlar..

Ekli dosyalar

• IMG_20190701_230749~2.jpg
    IMG_20190701_230749~2.jpg
    1,020.6 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20190701_231138~2.jpg
    IMG_20190701_231138~2.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20190701_231051~2.jpg
    IMG_20190701_231051~2.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20190701_230838~2.jpg
    IMG_20190701_230838~2.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 21
Android sürümü 4.2.2 fakat tabletteki sürümü benim yüklediğim rom belirlemiyormu zaten, o romlarıda burdan bulup yükledim, tabletin üretim tarihine uygun donanımındaki chiplere uygun bir rom yüklemem gerekiyor diye biliyorum belkide ondan kasma sorunu oldu yani kısaca bu tablete en uygun hangi romu yükleyeceğimi bilmiyorum bundan bahsediyorum arkadaşım
Android sürümü çok eski, yani anlaşılan o ki tablet çok eski bir tablet. Kasma donma normal. Tabletin değişme zamanı gelmiş.

Geri
Üst Alt