Yardım Hometech T701 Rom Sorunu Yardım Lazım

• Konbuyu başlatan Teknik23
  • Başlangıç tarihi
Proğramı indirdim ama tabletin yazılım dosylarının uzantısı .fls formatında olduğu için düzenleme yapamıyorum uzantıları .img diyerek adlandırıp denedim bide olmadı yine teşekkür ederim yinede :(
Şöyle yapmak lazım ustam. Cihaza çalışan yazılımı kurup sonra sonra bir şekilde root yapıp sonra cihazın içinden system.img dosyasını çekip düzenleme yapmak lazım.

Şöyle yapmak lazım ustam. Cihaza çalışan yazılımı kurup sonra sonra bir şekilde root yapıp sonra cihazın içinden system.img dosyasını çekip düzenleme yapmak lazım.
Keşke root yapabilsem ama bu cihaz hiç bir root proğramını kabul etmedi aklıma hangi root proğramı geldiyse denedim root yapmaya çalıştım ama bir türlü root yapamadım İntel atom işlemcili olduğundan

Keşke root yapabilsem ama bu cihaz hiç bir root proğramını kabul etmedi aklıma hangi root proğramı geldiyse denedim root yapmaya çalıştım ama bir türlü root yapamadım İntel atom işlemcili olduğundan
Android sürümü düşük değil mi?

Arkadaşlar bu konuyu açtım ama yardımcı olmanız için bana Elimde model numarası S706R/T701 hometech in bir tableti var ve bu tablete hiç bir yerde uygun rom bulamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim şimdiden

merhaba aynı marka ve modele ait tablet bende de vardı ayarlar hakkında kısmında model numaraası olarak Ideal Tab 7 IPS görünüyor ..
Burdaki romu indirip bir dene istersen umarım işine yarar

Ekli dosyalar

• IMG_20190809_165357.jpg
    IMG_20190809_165357.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 21
merhaba aynı marka ve modele ait tablet bende de vardı ayarlar hakkında kısmında model numaraası olarak Ideal Tab 7 IPS görünüyor ..
Burdaki romu indirip bir dene istersen umarım işine yarar
Teşekkürler
rever.bleu
Ama bunu yüklediğimde tabletiniz başlatılıyor yazısında kalıyor yarım saatte bekledim hala açılmıyor bu rom da

Geri
Üst Alt