Yardım Hometech T701 Rom Sorunu Yardım Lazım

• Konbuyu başlatan Teknik23
  • Başlangıç tarihi
T

Teknik23

Arkadaşlar bu konuyu açtım ama yardımcı olmanız için bana Elimde model numarası S706R/T701 hometech in bir tableti var ve bu tablete hiç bir yerde uygun rom bulamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim şimdiden

Arkadaşlar bu konuyu açtım ama yardımcı olmanız için bana Elimde model numarası S706R/T701 hometech in bir tableti var ve bu tablete hiç bir yerde uygun rom bulamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim şimdiden
StackPath
Bunu denedinizmi

Evet bunu denemiştim tabletiniz başlatılıyor yazısında kalıyor format attığım halde yine aynı açılıyor yazısında kalıyor açılmıyor.Yalnız Hometech in yazılım bölümünden HT 7 adlı rom ve T 701 HT adlı rom dosyalarını kurunca tablet açılıyor ama ikisinde de dahili hafıza 840mb gözüküyor 8gb gözükmesi gerekirken gözükmüyor ve hiç bir uygulama yüklenmiyor dolayısıyla bu romlar bu tablet te hiç bir faydası olmadı :(

Evet format attığım halde yine aynı hafıza ve 840mb gösteriyor ve o bile full dolu yani hiç bir şey yüklenmiyor :( uygun bir rom bulamadım bir türlü.
phoenix suite le kuruyorsa mandotary update de

phoenix suite le kuruyorsa mandotary update de
Bunun yükleme aracı farklı factory tool diye kendi proğramı var sadece ordan yazılım alıyor phoenix suite de yazılım dosyası farklı olduğu için ordan yükleme yapamıyorum

Cihazın ana kart numarasına göre arama yaptınız mı?

Cihazın ana kart numarasına göre arama yaptınız mı?
IMG_20190326_113217.jpg
IMG_4986.jpg
IMG_4989.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihazın anakart numarasına göre arama yaptım ama uygun veya bu modele göre rom bulamadım Anakart ın resimlerini attım bi bilginiz varsa bu cihaz hakkında yardımcı olursanız çok iyi olur teşekkürler şimdiden...
Şöyle bir dosya buldum da onun olabilir de olmayabilir de.
Denemek isterseniz dosya burada.
Sorumluluklar size aittir

Şöyle bir dosya buldum da onun olabilir de olmayabilir de.
Denemek isterseniz dosya burada.
Sorumluluklar size aittir
İndirip baktım ama bu dosya buna ait değil . Bu tabletin yükleme aracı Factory tool ile sadece yazılım yüklene biliyor ve dosya uzantıları .fls uzantılı sizin attığınız dosyaya baktım img türünde olduğu için yükleme yapamıyorum :(

Ekli dosyalar

• 111.jpg
    111.jpg
    124.7 KB · Görüntüleme: 36
  • 222.jpg
    222.jpg
    132.1 KB · Görüntüleme: 21
İndirip baktım ama bu dosya buna ait değil . Bu tabletin yükleme aracı Factory tool ile sadece yazılım yüklene biliyor ve dosya uzantıları .fls uzantılı sizin attığınız dosyaya baktım img türünde olduğu için yükleme yapamıyorum :(
Diğer ustalarımız da bir baksın belki başka bir dosya bulurlar
@silivriserdar

Evet bu linkteki rom u önceden kurup denedim ama cihazın 8gb alanı 840mb gözüküyor ve hiç bir uygulama yüklenmiyor tableti kullanamıyorum bu yüzden :(
Aslında bu sorun düzeltme yapılır. Cihazın diğer herşeyi normal çalışıyor mu? Yani kamera, dokunmatik, ses vesaire.

Fırsat bulursam system düzenleme yaparım Konya eklerim.
Teşekkür ederim ilginiz için yalnız system düzenleme yaparsanız HT 7 adlı romu düzenlerseniz çok makbule geçer. Her hangi bildiğiniz bir program varsa system i düzenlemek için söyleyin isterseniz ben kendim uğraşırım olmazsa

Teşekkür ederim ilginiz için yalnız system düzenleme yaparsanız HT 7 adlı romu düzenlerseniz çok makbule geçer. Her hangi bildiğiniz bir program varsa system i düzenlemek için söyleyin isterseniz ben kendim uğraşırım olmazsa
Tabi Buyrun.

Tıkla

Geri
Üst Alt