Yardım Hometech Windows Tablet İşletim Sistemli Yükleme

• Konbuyu başlatan nokta
  • Başlangıç tarihi
N

nokta

selam arkadaşlar hometech tablet dizüstü bilgisayarım var wi10 bilgisayar çöktü yalnız formatını yada yazılımını atamıyorum bilgisi olan paylaşirsa sevinirim tşkler

selam arkadaşlar hometech tablet dizüstü bilgisayarım var wi10 bilgisayar çöktü yalnız formatını yada yazılımını atamıyorum bilgisi olan paylaşirsa sevinirim tşkler
Cihazın tam modeli nedir?

Cihazın resmi vesaire varsa atarmısınız. Cihazınız şu an çalışıyor mu?
çökmüş diye windows açılmıyor
20180911_120222.jpg
20180912_183808.jpg
20180912_183808.jpg

Tablet şu an hiç açılmıyor mu?

1 ay uğraştım ben bu makinede çok sey denedim olmadi hiç uğraşma 30 tl ver servisi yapsın bence bunun için cok yorumlar ve mesajlar var ama hepsi denedim olmadi servise yolladım 30 tl verdim hallettiler şimdi canavar gibi

1 ay uğraştım ben bu makinede çok sey denedim olmadi hiç uğraşma 30 tl ver servisi yapsın bence bunun için cok yorumlar ve mesajlar var ama hepsi denedim olmadi servise yolladım 30 tl verdim hallettiler şimdi canavar gibi
30 TL servis ücreti çok iyi. Ben hiç bir servisin 30 TL aldığını görmedim. En ufak işleme 100 TL fiyat çekiyorlar.

Bende öyle düşündüm ama internet sitelerinde fiyat listesini koymuşlar ordan da bakabilirsiniz 30 tl ödedim ben kargo parası da onlar ödedi servis biraz yavaş ama adamlar müşterisini öpmüyor hakkı neyse onu aliyorlar

Bende öyle düşündüm ama internet sitelerinde fiyat listesini koymuşlar ordan da bakabilirsiniz 30 tl ödedim ben kargo parası da onlar ödedi servis biraz yavaş ama adamlar müşterisini öpmüyor hakkı neyse onu aliyorlar
İyiymiş Hometech o zaman.

@hlmky sizin cihazınıza 32 bit mi yüklemişler Windows 'u 64 bit mi ? Bilgi verebilir misiniz ?

x64 deneyeceğim. O yüzden sormuştum. Benim kulllanmam gereken bir yazılım var ve x64 tabanlı olarak yazdım (öyle olması şart) bu yüzden tableti de x64 e çıkaracağım. BIOS a erişmek falan sıkıntı olmadı da ekranın yan dönmek zorunda kalmasından hiç hoşlanmıyorum.
Belki yükledikten sonra ekran görüntülerini de atarım başkalarına da faydası olur.

Bilgi için ayrıca teşekkürler.

Geri
Üst Alt