Yardım Honor 9 Lite IMEI Repair Sonrası Güncelleme Sorunu

• Konbuyu başlatan Asgardlı Thor
  • Başlangıç tarihi
A

Asgardlı Thor

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama sorunumu çözemedim
honor 9 lite telefonuma imei repair yapıldı fakat şu an ne hisuite üzerinden ne de ota güncelleme almıyor.
Güncelleme almadığı gibi biraz değişik bir yazılım yüklü yani bazı huawei programları araçları vs yok.
Düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mıdır acaba?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Not : derleme numarası system 8.0.0.046(06hj) yazıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama sorunumu çözemedim honor 9 lite telefonuma imei repair yapıldı fakat şu an ne hisuite üzerinden ne de ota güncelleme almıyor. Güncelleme almadığı gibi biraz değişik bir yazılım yüklü yani bazı Huawei programları araçları vs yok. Düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mıdır acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.
Not : Derleme numarası System 8.0.0.046(06HJ) yazıyor.
Cihazın derlemesi bozulmuş
Hisuite İle DNS yöntemiyle derlemeyi düzeltebilirsiniz
Veya Ücretli programlar aracılığıyla cihaza uygun yazılımı atıp derlemeyi düzeltebilirsiniz

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama sorunumu çözemedim honor 9 lite telefonuma imei repair yapıldı fakat şu an ne hisuite üzerinden ne de ota güncelleme almıyor. Güncelleme almadığı gibi biraz değişik bir yazılım yüklü yani bazı Huawei programları araçları vs yok. Düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mıdır acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.
Not : Derleme numarası System 8.0.0.046(06HJ) yazıyor.
komple yazilim yüklerseniz düzelecektir dload klasorunu komple yükleyin

Cihazın derlemesi bozulmuş
Hisuite İle DNS yöntemiyle derlemeyi düzeltebilirsiniz
Veya Ücretli programlar aracılığıyla cihaza uygun yazılımı atıp derlemeyi düzeltebilirsiniz
Neden böyle olmuş hocam sizce ben telefoncuda yaptırdım bu imei repair işlemini de. Bu bahsettiğiniz işlemi yaparsam hisuite üzerinden imei gitmez değil mi?

komple yazilim yüklerseniz düzelecektir dload klasorunu komple yükleyin
Hocam bunu nasıl yapacağım acaba pek bi bilgim yok da benim bu konularda bide bu dediğinizi yaparsam imei gitmez değil mi cihazıma telefoncuda imei repair yaptırdıktan sonra böyle oldu da.

Hocam bunu nasıl yapacağım acaba pek bi bilgim yok da benim bu konularda bide bu dediğinizi yaparsam imei gitmez değil mi cihazıma telefoncuda imei repair yaptırdıktan sonra böyle oldu da.
o telefoncuya Verebilirsin Derlemeyi Düzeltmemiştir

Derlemesini Düzeltirmisiniz Derseniz Yaparlar
Tamamdır hocam bunu yapınca güncelleme alabilecek miyim veya bu saçma sürüm düzelecek mi? Şu an telefonda yüklü olan yazılım Orjinal değil gibi bazı şeyler farklı mesela bazı Huawei programları araçları felan eksik

Tamamdır hocam bunu yapınca güncelleme alabilecek miyim veya bu saçma sürüm düzelecek mi? Şu an telefonda yüklü olan yazılım Orjinal değil gibi bazı şeyler farklı mesela bazı Huawei programları araçları felan eksik
Yapacağınız İşlemden Sonra Dzelecektir

Geri
Üst Alt