Custom Rom HTC 820 Desire custom rom

faruk0101

Üye
merhaba arkadaşlar.başımın belası htc desire 820 cihazın aşırı büyük sistem kapasitesi ve htc ye ait onlarca program yüzünden depolama alanı sorunu yaşıyorum.tüm güncellemelerden sonra 1gb boş alan kalıyor ve program yükleyemiyorum. bu cihaza uygun başka custom rom bulabilirmiyiz.?Teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar.başımın belası htc desire 820 cihazın aşırı büyük sistem kapasitesi ve htc ye ait onlarca program yüzünden depolama alanı sorunu yaşıyorum.tüm güncellemelerden sonra 1gb boş alan kalıyor ve program yükleyemiyorum. bu cihaza uygun başka custom rom bulabilirmiyiz.?Teşekkür ederim
HTC cihazlarında öncelikle tam olarak modeli bilmek gerek. HTC Desire 820 adı altında bir çok değişik model vardır. Ve ayrıca MID, CID ve Unlock S OFF olayı da vardır.

Tam modeli öğrenmek ve yukarıdaki bilgileri vermeniz için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın ekranda çıkan yazıları resim veya yazı şeklinde buraya atın yardımcı olalım.

Ayrıca gene bu modda sağlam bir usb kablo ile PC'ye bağlayıp CMD ekranını açıp aşağıdaki kodu girin.

fastboot getvar all

HTC cihazlarında öncelikle tam olarak modeli bilmek gerek. HTC Desire 820 adı altında bir çok değişik model vardır. Ve ayrıca MID, CID ve Unlock S OFF olayı da vardır.

Tam modeli öğrenmek ve yukarıdaki bilgileri vermeniz için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın ekranda çıkan yazıları resim veya yazı şeklinde buraya atın yardımcı olalım.

Ayrıca gene bu modda sağlam bir usb kablo ile PC'ye bağlayıp CMD ekranını açıp aşağıdaki kodu girin.

fastboot getvar all
silivriserdar kardeş daha önce bana bu modelin stok rom konusunda yardımcı olmuştun onun için ayrıca teşekkür ederim.stok rom sorunsuz yüklendi fakat asıl sorunun stok romun sistemde aşırı büyük depolama alanı kapladığı ve yer açmak için HTCnin kendi yan programlarını devre dışı bırakınca sistem hataları vermesi olduğunu sonucuna vardım.tüm güncellemeleri yapınca neredeyse hiç yer kalmıyor. bu yüzden bu modele uygun costum arıyorum. aşağıya tam modelini resmini atıyorum.teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG_20181128_223310.jpg
    IMG_20181128_223310.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 17

fastboot getvar all
merhaba.
MID ve Ulock Soff kilidini kaldırabilirim.sorun değil
ayrıca cmd.exe ekranında verdiğiniz kodu yazdığımda ''fastboot' iç yada dış komut,çalıştırılabilir program yada toplu iş dosyası tanınmıyor'' uyarısı veriyor. verdiğim bilgiler yeterli ise bu cihaza uygun custom rom önerisini veya linkini verirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG_20181128_223310.jpg
    IMG_20181128_223310.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 17
merhaba.
MID ve Ulock Soff kilidini kaldırabilirim.sorun değil
ayrıca cmd.exe ekranında verdiğiniz kodu yazdığımda ''fastboot' iç yada dış komut,çalıştırılabilir program yada toplu iş dosyası tanınmıyor'' uyarısı veriyor. verdiğim bilgiler yeterli ise bu cihaza uygun custom rom önerisini veya linkini verirseniz sevinirim
Burada bulunan konuda custom rom var. Cihazı unlock yapın ve twrp yükleyin sonra custom rom yükleyin.

Geri
Üst Alt