Yardım HTC Desire 816 ROM Yükleme

• Konbuyu başlatan slymn05k
  • Başlangıç tarihi
S

slymn05k

telefona rom atmaya çalışıyorum ama sp flash tool kullandım qualcomm işlemci olduğundan çalışmadı sanarım rom elimde var ama atamıyorum hangi tool kullanmam lazım ?

telefona rom atmaya çalışıyorum ama sp flash tool kullandım qualcomm işlemci olduğundan çalışmadı sanarım rom elimde var ama atamıyorum hangi tool kullanmam lazım ?
rbsoft 1.3 versiyonuyla yükleme yapabilirsiniz

4aGYzJ.jpg

nOJYbR.jpg

D7yoGy.jpg

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Ekranda çıkan yazıları yazınız veya resim atın bakalım.​

Selamün aleyküm
arkadaşlar bendeki telefon a5_ul (ekte bilgileri mevcut)
annem kullanıyordu. son zamanlarda hata verip kendini kapatıp açıyordu. iyice sıklaşmaya başlayınca araştırma yaptım. bazıları pilin ömrü bittiği için olabilir demiş. bazıları da yeni yazılım atılırsa düzelir demiş. ben de yazılım atmaya çalışıyorum. unlock yaptım. s-off yapamadım. bu sitede bütün 816 konularını tek tek gezdim sonuç alamadım. rbsoft programını kurdum kurcaladım. artık telefon açılırken htc yazısında kalır oldu :). bu telefon için rom arıyorum. bu sitede bi konuda gördüm. saolsun @silivriserdar paylaşmış bir bağlantı. ama o da paralı. yine başka yerlerden bulduğum romları da sd kart üzerinden yüklemeye çalıştım kabul etmedi larg image fail hatasını aldım. şimdi rbsoft ile yapmaya çalıştım yine hata verdi. sonra indirdiğim rom un uygun olmadığını gördüm. baştan yanlış indirmişim. burdaki romlara baktım benim telefona uygun olanı göremedim.
rica etsem bi yardım eder misiniz?

Ekli dosyalar

• 20200405_204212.jpg
    20200405_204212.jpg
    409.1 KB · Görüntüleme: 40
Geri
Üst Alt