İstek HTC Desire 820 Dokunmatik Sorunu

sezer2892

Üye
Cihazın Orjinal Camı Kırıldı Daha Sonra Tam 4 Defa Cam Değiştirdik Ve Bu Camların Hepsi Orjinal di.
Fakat Cihaz Dokunmatik Sorunu Var Algılamıyor Parmağımı Daha 4 Gün Oldu Yeni Cam Alalı 375 TL Verdim Ama Sorun Hayla Devam Ediyor İnternette Çok Çözüm Aradım Ama Bulamadım Varmı Bu Sorun İçin Öneriniz.
Garanti Yok.

Cihazın Orjinal Camı Kırıldı Daha Sonra Tam 4 Defa Cam Değiştirdik Ve Bu Camların Hepsi Orjinal di.
Fakat Cihaz Dokunmatik Sorunu Var Algılamıyor Parmağımı Daha 4 Gün Oldu Yeni Cam Alalı 375 TL Verdim Ama Sorun Hayla Devam Ediyor İnternette Çok Çözüm Aradım Ama Bulamadım Varmı Bu Sorun İçin Öneriniz.
Garanti Yok.
Merhaba Hoşgeldiniz Hocam Orjinal Ekrn Takıp Denedinizmi

Merhaba Hoşgeldiniz Hocam Orjinal Ekrn Takıp Denedinizmi
Evet daha öncede dedigim gibi 350 tl gibi bir fiyata orjinal diye bildigim telefoncularda yaptırdım ama sorun hayla aynı daha önceleri pek takmadım hani biraz dayansın dedim ama telefonum çok iyi donma kasma yok o yüzden bırakmak istemiyorum
az önce son camı taktırdıgım bayiye gittim.
Camı takan kişide telefonu inceledi ve sorun oldugunu anladı
çarşamba günü tekrar gel o zaman yeni bir cam deniyelim dedi.
gidicem ama sormak isterim size sizce neden böyle olabilir.

Evet daha öncede dedigim gibi 350 tl gibi bir fiyata orjinal diye bildigim telefoncularda yaptırdım ama sorun hayla aynı daha önceleri pek takmadım hani biraz dayansın dedim ama telefonum çok iyi donma kasma yok o yüzden bırakmak istemiyorum
az önce son camı taktırdıgım bayiye gittim.
Camı takan kişide telefonu inceledi ve sorun oldugunu anladı
çarşamba günü tekrar gel o zaman yeni bir cam deniyelim dedi.
gidicem ama sormak isterim size sizce neden böyle olabilir.
Eğer Dediğinz Bu Sorunlar Cam Takılma İşleminden Sonra Olmuşsa Camdan Kaynaklıdır da Hocam Bakarsınız Siz Zaten Cam Takıldıktan Sonra Aynı Sorunlar Devam Ederse Cam Değilde Ekran Takıp Denemesini Söylerseniz Ekran Takıldıktan Sonra Sorunlar Cözülürse Size Tavsiyem Full Ekran Takın..

peki hocam bişey sormak isterim FULL Ekran için bir satın alma linki alabilirmiyim .
ayrıca full ekran derken iç ekran dahilmi oluyor ? hocam.

Geri
Üst Alt