Yardım HTC Desire 820 Qualcom IMEI Repair

mrwhoods

Üye
Elimde HTC Desire 820 var imei onarımı yapmam gerekiyor fakat cihaz ile ilgili kaynakların genelinde cihaz MTK olarak gözüküyor ve işlemler buna göre ilerliyor fakat benim elimdeki cihaz QComm ve hiçbir yerde bu cihaz ile ilgili bir kaynak yok fastboot moda almaya çalışıyorum fastboota girmiyor sboot root atmaya çalışıyorum atılmıyor bilgisi olan biri rica etsem yardımcı olabilir mi ?
x.png

Elimde HTC Desire 820 var imei onarımı yapmam gerekiyor fakat cihaz ile ilgili kaynakların genelinde cihaz MTK olarak gözüküyor ve işlemler buna göre ilerliyor fakat benim elimdeki cihaz QComm ve hiçbir yerde bu cihaz ile ilgili bir kaynak yok fastboot moda almaya çalışıyorum fastboota girmiyor sboot root atmaya çalışıyorum atılmıyor bilgisi olan biri rica etsem yardımcı olabilir mi ?Ekli dosyayı görüntüle 8330
Bu cihazi xtc tool ile yapıyordum elinizde varsa deneyin

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elimde HTC Desire 820 var imei onarımı yapmam gerekiyor fakat cihaz ile ilgili kaynakların genelinde cihaz MTK olarak gözüküyor ve işlemler buna göre ilerliyor fakat benim elimdeki cihaz QComm ve hiçbir yerde bu cihaz ile ilgili bir kaynak yok fastboot moda almaya çalışıyorum fastboota girmiyor sboot root atmaya çalışıyorum atılmıyor bilgisi olan biri rica etsem yardımcı olabilir mi ?Ekli dosyayı görüntüle 8330
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Ekranda çıkan yazıları konuya yazın bakalım.

Veya cihaz çalışıyor ise açık şekilde sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. USB hata ayıklama açık olsun.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodu girin.

adb reboot bootloader​

Xtc Tool Ve ya Chimera elinizde varsa S-OFF sonrasi Super Cid yapin iwlemi gorun

elimde xtc yok c***k bulamazmıyım birde soff için root gerekmiyor mu
Yok S-off icin roota gerek yok elinizde bokslardan her hangisi olsaydi yardim ederdim chimera ile adb aciq veziyyetde bilgisayara baglayin chimera ile s-off tusuna basin her weyi kendi yapar ardindan super cid ardindada Islem

Yok S-off icin roota gerek yok elinizde bokslardan her hangisi olsaydi yardim ederdim chimera ile adb aciq veziyyetde bilgisayara baglayin chimera ile s-off tusuna basin her weyi kendi yapar ardindan super cid ardindada Islem
Elimde ikisi de yok =/ bir c***k bakayım ben xtc için..

hocam böle bir program buldum yapan arkadaşlar varmış daha önce 820 ye ama konu anlatımı bulamadım müsaitseniz bakar mısınız

Ekli dosyalar

• One Toolkit by david-gsm.zip
    2.3 MB · Görüntüleme: 17
Geri
Üst Alt