S. A hocam htc d820n telefonum power tuşuna bastığımda açılıyor htc yazısı geliyor fakat 10 saniye bekledikten sonra tekrar kapanıp açılıyor ve bunu sürekli tekrar ediyor yani devamlı htc yazısında kalıyor kapanıp açılıyor
Merhaba Hoşgeldiniz.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Ekranda çıkan yazıları veya resmi konuya atın bakalım.

Ayrıca

Çözüldü - HTC Desire 820N Tek Sim A51_UL Stock, Custom ve TWRP Backup Rom

Ekli dosyalar

• 1554025330461-565380417.jpg
    1554025330461-565380417.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 69
Hafıza kartına atıyorum boot menüyü açıyorum yükleme ye geçiyor fakat yüklemiyor tekrar boot menüye dönüyor

Başka bir rom indirdim yükleme yaptı komple bitti fakat tekrar başlatmak için power tuşuna bastımda yine açılıp kapanmaya başlıyor

Başka bir rom indirdim yükleme yaptı komple bitti fakat tekrar başlatmak için power tuşuna bastımda yine açılıp kapanmaya başlıyor
Bu cihazın zaten kronik sorunu bu şekilde kendi kendine açılıp kapanma oluyor. Bir teknik servise verip donanım olarak bir baksın.

dosyalar hasarlı 3 defa indirdim

dosyalar hasarlı 3 defa indirdim
Dosyalar hasarlı değil. Bu dosyalar özel yazılım dosyasıdır. İçini açmanıza gerek yok. Hafıza kartına atıp cihazı fastboot moduna alıp yükleme yapacaksınız bu kadar.

HTC yazılım dosyaları hemen hemen hepsi böyledir. Başka HTC yazılımlarını da indirin onlarda açılmaz.

Merhaba şu cihazın yazılım dosyasının linklerini verir misiniz i.
Kaç tane denedim bazıları yarısında hata verdi bazıları ise yükledi herşeyi sorunsuz ama yükleme bitikten sonra restart atmaya devam ediyor.
Recovery gir dediğimde girmiyor restart atıyor.
Faktörü reset dediğimde yine restart atıyor.

Cihaz model: D820n TEK HAT

964E0519-DE13-4B4A-A211-7B318A82FFB0.jpeg
5E3C3FFD-1975-4E1F-B021-E0D2BB4EEF5D.jpeg

Merhaba şu cihazın yazılım dosyasının linklerini verir misiniz i.
Kaç tane denedim bazıları yarısında hata verdi bazıları ise yükledi herşeyi sorunsuz ama yükleme bitikten sonra restart atmaya devam ediyor.
Recovery gir dediğimde girmiyor restart atıyor.
Faktörü reset dediğimde yine restart atıyor.

Cihaz model: D820n TEK HAT

Ekli dosyayı görüntüle 7720Ekli dosyayı görüntüle 7721
0PFJIMG_A51_UL_M60_DESIRE_SENSE70_MR_HTC_Europe_3.17.401.3.zip

Geri
Üst Alt