Çözüldü HTC Desire 820G IMEI Repair İşlemi

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda HTC Desire 820G Plus MT6592 IMEI Repair İşlemi nasıl yapılır onu anlatacağım.

Cihazı root edin.
USB hata ayıklama açık şekilde pc'ye bağlayın.
İşlemi yapın.

6bbfea66d7ec1b2b31c70467bf8c3e5b.jpg

Eline sağlık abi teşekkürler bende şimdi NCK Dongle ile yaptım onuda buraya bırakayım elinde EFT Dongle olmayanlar kullanabilir.
Önce cihazımızın ayarlar bölümünden geliştirici seçeneklerini aktif edip usb hata ayıklama modunu açıyoruz daha sonra cihazı bilgisayara bağlayıp kingo root ile rootluyoruz sonra NCK Dongleden işlemi yapıyoruz işlemleri sırasıyla aşağıdaki resimde gösterdim.
HTC-Desire 820 G.PNG

Eline sağlık abi teşekkürler bende şimdi NCK Dongle ile yaptım onuda buraya bırakayım elinde EFT Dongle olmayanlar kullanabilir.
Önce cihazımızın ayarlar bölümünden geliştirici seçeneklerini aktif edip usb hata ayıklama modunu açıyoruz daha sonra cihazı bilgisayara bağlayıp kingo root ile rootluyoruz sonra NCK Dongleden işlemi yapıyoruz işlemleri sırasıyla aşağıdaki resimde gösterdim.
Ekli dosyayı görüntüle 4268
Geçmiş olsun. Rootsuz meta modda da yapması gerekiyordu

konu eski ama yine de olur da işi düşenler için bir ekleme yapayim
ROOT lama fantazisine girmeden sadece telefonu kapatın PLAKA yı yazın RPAİR butonuna tıklayın ve telefonu baglayın
driverler yüklüyse işlem başlayacaktır ha çift hat yapacaksanız yukarda İMEİ1 yazan yere tıklayıp İMEİ2 bölününüde onarabilirsiniz

Geri
Üst Alt