bu cihazlar hep bana geliyor sanırım :D Şuan elime ulaşan 820pi deneyecegim Cihaz LOCKED
0PFJIMG.ZİP (original Android 6 stock rom) her zaman ki gibi yükleyemedim :)
Unlock işlemi yapıp ,D820n_TML_Discovery_300.zip (Android 6 için custom rom) deneyeceğim.

unlock edip yazılımı yükledim format data dan ve factory wipe vs yaptım ancak cihaz Fastboot mod ekranında açılıyor normal çalıştırmaya geçemiyor başına gelen varmı acaba ?

unlock edip yazılımı yükledim format data dan ve factory wipe vs yaptım ancak cihaz Fastboot mod ekranında açılıyor normal çalıştırmaya geçemiyor başına gelen varmı acaba ?
Konudaki cihazdan ise bu cihazlar zaten kronik sorunlu bir cihaz.​

Konudaki cihazdan ise bu cihazlar zaten kronik sorunlu bir cihaz.
bu şekilde 3 veya 4 tane cihaz geldi çogunu yaptım :)
bazıları sorunsuz custom rom ile çalıştı , sadece 1 sefer cihaz kullanıma açılıp direk ısınıp kapanma yaptı, bu şuan ki uğrastıgım cihaz Unlock yaptım twrp ile custom yükledim direk fastbootta açıyor kronik sorunu bumudur acaba tam olarak bilmediğim için uğraş veriyorum :)
sadece hiç stock rom yüklemesi gerçekleştiremedim sd cartlardan dolayımıdır cihazlarda ki sorunlardan mı bilemedim ne olaysa millet bulup bulup getiriyor bu cihazları :)
relock yaptım stok atamadım bir türlü yine unlock edip custom deneyeyim

bu arada cihaz sistem açılıyordu rapor et hatası vardı ,fotoğrafları kurtardım fabrika ayarları sıfırlaması yaptım tam yapamadı yazılım işlemlerine geçtim , insanız işte illa olsun diye uğraşıp duruyorum :))

Samsun cihazlardan daha çok bilgilendiğimiz şu kodların tanımını tam bilmiyorum
A51_UL PVT SHIP S-ON
HBOOT-3.19.0.0000
RADİO -01.01.010_U10305041_08.01.41222_2
OS-1.29.401.5
EMMC-BOOT 2048MB OC
Aug 6 2015, 18:13:50

bu şekilde 3 veya 4 tane cihaz geldi çogunu yaptım :)
bazıları sorunsuz custom rom ile çalıştı , sadece 1 sefer cihaz kullanıma açılıp direk ısınıp kapanma yaptı, bu şuan ki uğrastıgım cihaz Unlock yaptım twrp ile custom yükledim direk fastbootta açıyor kronik sorunu bumudur acaba tam olarak bilmediğim için uğraş veriyorum :)
sadece hiç stock rom yüklemesi gerçekleştiremedim sd cartlardan dolayımıdır cihazlarda ki sorunlardan mı bilemedim ne olaysa millet bulup bulup getiriyor bu cihazları :)
relock yaptım stok atamadım bir türlü yine unlock edip custom deneyeyim

bu arada cihaz sistem açılıyordu rapor et hatası vardı ,fotoğrafları kurtardım fabrika ayarları sıfırlaması yaptım tam yapamadı yazılım işlemlerine geçtim , insanız işte illa olsun diye uğraşıp duruyorum :))

Samsun cihazlardan daha çok bilgilendiğimiz şu kodların tanımını tam bilmiyorum
A51_UL PVT SHIP S-ON
HBOOT-3.19.0.0000
RADİO -01.01.010_U10305041_08.01.41222_2
OS-1.29.401.5
EMMC-BOOT 2048MB OC
Aug 6 2015, 18:13:50
Custom rom deneyin tekrar. Bende çok uğraştım bu cihazlardan. Zaten forumlarda ilk ben açtım bu cihazın konusunu, custom yükleyince düzelen de oldu. Düzelmeyen de oldu.​

Custom rom deneyin tekrar. Bende çok uğraştım bu cihazlardan. Zaten forumlarda ilk ben açtım bu cihazın konusunu, custom yükleyince düzelen de oldu. Düzelmeyen de oldu.
hocam bu desire 820 ler imei mauimeta dan direk oluyor bazı arkadaşlar cihazı rootlamaya çalışınca cihaz çöküyor
cihazı kapalıyken takıyorsun mauimeta ya sonra çıkan ikinci ekrana numarayı yazıyon tamam (bilmeyenler için) çok yaptık sıkıntı çıkmadı

hocam bu desire 820 ler imei mauimeta dan direk oluyor bazı arkadaşlar cihazı rootlamaya çalışınca cihaz çöküyor
cihazı kapalıyken takıyorsun mauimeta ya sonra çıkan ikinci ekrana numarayı yazıyon tamam (bilmeyenler için) çok yaptık sıkıntı çıkmadı
Evet MTK olan 820 modelleri olur

SM-A205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu cihaz A51_UL Qualcom işlemcilidir.​

derdimiz o değil rom yüklemek :)

merhaba htc 820 cihazda fastboot modda en Üstte unlocked yazıyor.stok rom yüklemek için nasıl locked e çeviririm?

Bunu indir adb klasörüne at, sonra aşağıdaki komutu ver
htc_fastboot oem lock
telefonda bulunan adb klasörünemi atacağız.? eğer öyleyse şöyle bir sıkıntı var telefon sürekli kendini resetliyor.hiçbir türlü menülere giremiyorum. şuan tel pc ye bağlı fastboot usb modunda

telefonda bulunan adb klasörünemi atacağız.? eğer öyleyse şöyle bir sıkıntı var telefon sürekli kendini resetliyor.hiçbir türlü menülere giremiyorum. şuan tel pc ye bağlı fastboot usb modunda
Ustam pcye minimal adb indirip kur ardindan C diskinda adb diye bur klasör oluşur oraya atabilirisin

unknown cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ustam pcye minimal adb indirip kur ardindan C diskinda adb diye bur klasör oluşur oraya atabilirisin

unknown cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam şimdi baştan alalım. arkadaşın verdiğ linkteki htc fastboot driver.spl uzantılı dosyayı indirdim. C diskinde program files klaörünün içine adb isimki klasör oluşturup içine attım. Şimdi sizin verdiğiniz programı da indirip kurdum . cmd.exe ekranı açıldı. şimdi bu aşamadan sonra ne yapmalııyım. tel pcye bağlı mı olmalı

bi yardım etseniz arkadaşlar. unlocked yazısızı locked yapmak istiyorum. unlocked iken yazılım yükleyemiyorum

bi yardım etseniz arkadaşlar. unlocked yazısızı locked yapmak istiyorum. unlocked iken yazılım yükleyemiyorum
Yazılımı yüklemenin unlock ile alakası yok. Cihazın fastboot ekranından resim atın bakalım.

Geri
Üst Alt