HTC Desire 826 Root İsteği

yunuss27

Üye
desire 826 root için yardımcı olurmusunuz teşekkürler

yardımınız için teşekkür ederim twrp yı kurdum fakat çeşitli super su denememe rağmen olmuyor bunun yanında kingo framaroot drfone iroot gibi epey program denedim acaba versiyonumu tutturamıyoruz

telefonunuzun android sürümü kaç?

desire 826 root için yardımcı olurmusunuz teşekkürler
Cihazınızın işlemcisi nedir? Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın ekranda çıkan yazıları konuya atın.

Veya Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses açma ve power ile cihazı açın çıkan yazıları konuya yazın.

f17c1b52d79d4cecd822d52e11f8c71f.jpg

Magisk root deneyin.
S off yapamk da gerekebikir.
Twrp yuklediyseniz gerek yok s off yapmaya. Oyle birsey olsaydi twrp de yuklenmezdi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adnan bey bunları yaptım fakat s-off olmadı twrp yüklüyorum fakat super su ve rom yüklenmiyor emmc mi sıkıntılı acaba

adnan bey bunları yaptım fakat s-off olmadı twrp yüklüyorum fakat super su ve rom yüklenmiyor emmc mi sıkıntılı acaba
Root için S OFF olmasına gerek yok. Bootloader unlock olması yeterlidir. Uygun twrp yükleyip root yapın. Veya boot.img üzerinden root yapın.

onları yapıyorum usta fakat twrp ye girdiğim zaman supersu ve romu yükleyemiyorum 8 tane rom denedim olmadı

Geri
Üst Alt