Stock Rom HTC Desire 830 A51CML_TUHL Türkçe Android 5.1 Stock Rom

silivriserdar

Genel Moderator
197283e6aabdcc761b6fa1bea1d08ac2.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda HTC Desire 830 A51CML_TUHL Türkçe Android 5.1 Europe 1.03.401.5 Stock Rom paylaşımı yapacağım.

Yazılımı isterseniz hafıza kartı ile isterseniz sitemizde HTC bölümünde bulunun HTC Genel Android Tool aracı ile yükleyebilirsiniz.

Yükleme yapamayanlar için konu altından mesaj yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Mega şifre çözücü:
Kod:
vDb7rCOlsK1i-Q4v8RGmiQ
http://bc.vc/ldDztvl

Son düzenleme:
Hocam bu romu yüklemek için hangi programı kullanmalıyız? SD Card'dan yükleme yapmak istiyorum. İlk önce rom mu kurmalıyım yoksa root mu atmalıyım? Kısa bir şekilde özetlerseniz çok sevinirim.

Hocam bu romu yüklemek için hangi programı kullanmalıyız? SD Card'dan yükleme yapmak istiyorum. İlk önce rom mu kurmalıyım yoksa root mu atmalıyım? Kısa bir şekilde özetlerseniz çok sevinirim.
Hafıza kartı ile yükleme yapabilirsiniz. Hafıza kartı boş olsun ve fat32 şeklinde biçimlendirilmiş olsun. Root yapmanıza gerek yok. Yazılımı indirdiniz mi?

Yazılımı indirdim ama mega %99'da bekliyor yarım saattir. Root yapmama neden gerek yok? Zaten rootlu mu?

Yazılımı indirdim ama mega %99'da bekliyor yarım saattir. Root yapmama neden gerek yok? Zaten rootlu mu?
Mega kota aşımı olabilir. Resim atarsanız bakalım.

Bu yazılım stock yazılımdır. Rootlu değildir. İsterseniz siz cihazı unlock edip twrp yüklerek root edebilirsiniz.

Bu konudaki yazılım cihazınız ile uyumludur. İndirdiğiniz zaman boş bir hafıza kartına yazılımı atın. Yazılımın adını değiştirin. Yazılımın adı 2PVDIMG yapın ve cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Sizden bir kaç onay isteyecek yazılımı yüklemek için. Gerekli onayları verin ve yazılım yükleme işlemi başlasın.

Yazılımı yüklemeden önce cihazınızdan ayarlar bölümünden Gmail hesabından çıkış yapın.

Root için cihazınızın bootloader kilidi unlock olması lazım. Şu an attığınız resime göre cihazınız locked durumda.

İlk önce unlock yapmak lazım. Unlock yapmak için buraya bakın.

Unlock yaparken aşamalarda Ses Kısma + Power tuşunu bastığımda size attığım ekran var, orada fastboot seçeneği yok, orada takılı kaldım. :/

Bu romu indirip kuran varmı ? Ben kurdum söylendiği gibi 6.0.1 değil 5.1 sense 7 konu açmadan önce araştırın lütfen en azından bi deneyin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-14-23-00-25.png
    Screenshot_2018-09-14-23-00-25.png
    71.4 KB · Görüntüleme: 41
Bu Hatayı Alıyorum Nedendir ?

Ekli dosyalar

• c5c0148a-365d-42f8-a5df-96fd002b7424.jpg
    c5c0148a-365d-42f8-a5df-96fd002b7424.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 31
Rbsoft İle Yüklemeyi Denedim Ondada Takıldı

Geri
Üst Alt