Yardım HTC M9 TWRP Ve Root İşleminden Sonra Şebeke Bağlamıyor

• Konbuyu başlatan Lexbarger
  • Başlangıç tarihi
L

Lexbarger

Selam herkese,Bugun htc one m9 telefonumun bootloader ve s-off kilidini açtım ardından twrp yüklendikten sonra superuser kurulumu yaptım telefonu herhangi bir rom vs. yüklemedim telefon şuan şebekeyi görmüyor hatta bağlanmıyor yardım edermisiniz lütfen:confused:

Up, İmei sorgulamada imei bölmesi boş telefonda imei gözükmüyor lütfen yardım edebilirmisiniz?

Not : Telefon orjinal yurtiçi kayıtlı

Baseband uçmuş. Yazılım denemesi de yapabilirsiniz. Hangi işlemi yapmak istemiştiniz. Twrp ve root ile

Evet hocam TWRP de wipe sekmesinde factory reset yaptım sonuç aynı

Baseband uçmuş. Yazılım denemesi de yapabilirsiniz. Hangi işlemi yapmak istemiştiniz. Twrp ve root ile

Hocam S-off u ,S-on yapıp , bootloader kısmınıda unlock yaptıktan sonra, TWRP ardından Root yaptıktan sonra ise HTC ONE M9 için custom rom olan android 9 u kuracaktım daha bunları yapmadan imeiye bakmayı denerken imenin olmadığını gördüm ,yazılım denemesi olarak forumda htc m9 stock rom uyumlu olanı 2 gb indirdim bunu kursam işe yarar mı?

Üst üste mesaj attığım için çok özür dilerim, Telefonun imeisi kutu üzerinde bulunmakta yani imei numaram bende var telefonda yok

Hocam S-off u ,S-on yapıp , bootloader kısmınıda unlock yaptıktan sonra, TWRP ardından Root yaptıktan sonra ise HTC ONE M9 için custom rom olan android 9 u kuracaktım daha bunları yapmadan imeiye bakmayı denerken imenin olmadığını gördüm ,yazılım denemesi olarak forumda htc m9 stock rom uyumlu olanı 2 gb indirdim bunu kursam işe yarar mı?
Evet stock rom kurun bir deneyin bakalım

Hocam hepinizden Allah razı olsun sorun halloldu custom rom ile şebekeye bağlandı ve mobil veri ile IMEI kodu da gözükür oldu.Çok teşekkürler(y):giggle:

Başına bu durum gelebilecek arkadaşlar için nasıl düzeltildiğini yazmak istiyorum;
0-
Bu videodaki gibin yapın

yazı olarak ise

1-Telefonu power+volume down tuşlarına basın
2-Açılan ekranda telefon download modunda açın
3-Custom RUU dosyasını indirin PC'ye klasordeki 'HTC Driver' kurulumunu yapın.
4-Model noya uygun stock romu siteden indiriyorsunuz yaklaşık 2 gb
5-Custom RUU klasörünün içine atın.

Custom RUU link : https://mega.nz/#!3UEj1QJD!cWy6n8fTsBjytzSHNTExUcqRJhGEYHrif2D3ctEAY2M
Stock ROM link : https://gsmturkey.net/threads/htc-one-m9-tüm-stock-romları.1120/

İyi forumlar herkese(y)

Geri
Üst Alt