Yardım HTC One M7 TWRP Hatası

• Konbuyu başlatan OxyGevA
  • Başlangıç tarihi
O

OxyGevA

Elime htc one m7 geçti. Root atmam gerekiyor. Cihazı gayet güzel unlockladım. Fakat TWRP yüklemeye çalıştığımda
"fastboot flash recovery twrpname.img" komutunu girdiğimde "waiting device" hatası alıyorum. Galiba cihazın driver dosyaları eksik.
Eğer öyleyse driver dosyalarını alabilir miyim? Öyle değilse de çözümü nedir acaba?

aygıt yoneticisini kontrol et
eksiklik varmı

Elime htc one m7 geçti. Root atmam gerekiyor. Cihazı gayet güzel unlockladım. Fakat TWRP yüklemeye çalıştığımda
"fastboot flash recovery twrpname.img" komutunu girdiğimde "waiting device" hatası alıyorum. Galiba cihazın driver dosyaları eksik.
Eğer öyleyse driver dosyalarını alabilir miyim? Öyle değilse de çözümü nedir acaba?
Adb kullanan başka uygulama da olabilir o yüzden görmez

Görev yöneticisine bakın. Orda olanları kapayıp tekrar deneyin
Dediğinizi yaptım HTC Sync Manager içinde bir ADB daha var onu kullanıyor. Fakat onu kapatamıyorum. Kapanınca tekrar açılıyor. Ayrıca Root atmak için Sync Manager gerekli diye biliyorum.

EDİT:
Hocam SyncManager içerisindekini de denedim. Hepsini kapatıp tek tek denedim fakat aynı hatayı alıyorum.
"Waiting for device" hatasını

Adb kullanan başka uygulama da olabilir o yüzden görmez
Hocam Hepsini kapatıp tek adb ile "adb devices" komutunu girdiğimde port açılıyor. Fakat aygıtları göstermiyor.

"
PS C:\adb> adb devices
List of devices attached
"
Bundan başka birşey çıkmıyor ekrana.

Hocam Hepsini kapatıp tek adb ile "adb devices" komutunu girdiğimde port açılıyor. Fakat aygıtları göstermiyor.

"
PS C:\adb> adb devices
List of devices attached
"
Bundan başka birşey çıkmıyor ekrana.
Özelden yazıyorum

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Ekranda çıkan yazıları konuya yazın. Veya resimi atın bakalım.​

Geri
Üst Alt