Yardım HTC One M8 Custom Rom Telefonun Hafızasına Bağlanamıyorum

• Konbuyu başlatan Orhan burak
  • Başlangıç tarihi
O

Orhan burak

Merhabalar telefonuma harici yazılım yüklemeye çalışıp telefonu kilitledim ardından telefoncu da telefonu açtırdım fakat telefonumun yazılımı orjinal değil telefonumun kendi orjinal hafızasına giriş yapamıyorum ekran foroğrafı alamıyorum çoğu uygulamayı telefonuma indiremiyorum indirsem de yüklendikten sonra hata veriyor uygulama kapanıyor whatsapp ta fotoğraf gönderemiyorum alamıyorum ses kaydı da aynı şekilde bunu nasıl düzeltebilirim.Saygılar...

Merhabalar telefonuma harici yazılım yüklemeye çalışıp telefonu kilitledim ardından telefoncu da telefonu açtırdım fakat telefonumun yazılımı orjinal değil telefonumun kendi orjinal hafızasına giriş yapamıyorum ekran foroğrafı alamıyorum çoğu uygulamayı telefonuma indiremiyorum indirsem de yüklendikten sonra hata veriyor uygulama kapanıyor whatsapp ta fotoğraf gönderemiyorum alamıyorum ses kaydı da aynı şekilde bunu nasıl düzeltebilirim.Saygılar...
Hangi custom rom yüklü cihazınızda?

Hangi custom rom yüklü cihazınızda?
abi yazılım olarak 6.0 yüklü custom u görebilmem için napmam lazım cihaz şu an s-on unlocked konumunda fotoğraf istersen bana senin yönlendirmen ile ben sana istediğin menünün fotoğrafını da atayım

Stock yazıım yüklemesi olmuyormu?
adnan bey stock için zip indirdim telefonumun modeline göre telefonun hafıza kartına kopyalayamıyorum hata veriyor farklı bir sd kart denedim ondada hata veriyor zip ile hboot yoluyla yüklemek istiyorum relocked konumuna alıp kopyalama yapamadığım için yükleyemiyorum

adnan bey stock için zip indirdim telefonumun modeline göre telefonun hafıza kartına kopyalayamıyorum hata veriyor farklı bir sd kart denedim ondada hata veriyor zip ile hboot yoluyla yüklemek istiyorum relocked konumuna alıp kopyalama yapamadığım için yükleyemiyorum

kopyalarken nasıl bir hata alıyorsun?

birde S-ON yazan ekran resmini atarmısın... yazılım doğru mu değil mi?

öğe kopyalanamıyor hatası veriyor altında da "aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir " diyor

***software status: Modified ***
*** UNLOCKED ***
M8_UL PVT SHIP S-ON
HBOOT-3.19.0.0000
RADIO-1.29.214500021.12G
OpenDSP-v51.2.2-00593-M8974_F0.1015 OS-
eMMC-boot 2048MB
bunlar yazıyor

SD-Card veya okuyucunda sorun var, öncelikle onu halletmelisin... Bu cihaz için RUU dosyası yok tek şansın SD-Card veya HTC Fastboot ile atman... (HTC Fastboot büyük ihtimalle hata verecektir)

Cihazına uygun zip dosyasını buradan indirebilirsin... Flashlamadan bootloader'ı kapatman lazım... ben genelde M8 lere Viper Custom rom kuruyorum hiçbir sorun olmuyor... (bootloader'ı kapatırsan custom rom atamazsın, bir daha açman lazım)

SD-Card veya okuyucunda sorun var, öncelikle onu halletmelisin... Bu cihaz için RUU dosyası yok tek şansın SD-Card veya HTC Fastboot ile atman... (HTC Fastboot büyük ihtimalle hata verecektir)

Cihazına uygun zip dosyasını buradan indirebilirsin... Flashlamadan bootloader'ı kapatman lazım... ben genelde M8 lere Viper Custom rom kuruyorum hiçbir sorun olmuyor... (bootloader'ı kapatırsan custom rom atamazsın, bir daha açman lazım)
flashlamak için relocked yapmam lazım demi relocked yaptıktan sonra hata ayıklamayı da açıp flashlamam lazım ? zaten birdaha tövbe custom rom falan elimi sürmem perişan oldum telefonum da hiçbir uygulamayı adam gibi kullanamıyorum.

flashlamak için relocked yapmam lazım demi relocked yaptıktan sonra hata ayıklamayı da açıp flashlamam lazım ?

Orjinal rom flashlamak için re-locked olması lazım.. sonra sdcard takıp hboot moduna alman lazım, biraz bekleyince sdcard'dan romu otomatik yüklemeye başlıyacak.. (zip dosyasını 0P6BIMG.zip olarak sdcard'a atmalısın yoksa cihaz görmez)

Orjinal rom flashlamak için re-locked olması lazım.. sonra sdcard takıp hboot moduna alman lazım, biraz bekleyince sdcard'dan romu otomatik yüklemeye başlıyacak.. (zip dosyasını 0P6BIMG.zip olarak sdcard'a atmalısın yoksa cihaz görmez)
işte sd karta atamıyorum indirdiğim dosyayı flashlasak nasıl olur abi ? yani yapabilir miyiz

Minimal Adb Fastboot v1.4.3 buradan indirebilirsin...

HTC Fastboot and ADB'yi buradan indirebilirsin...

Önce Minimal ADByi kur sonra HTC fastboot içindeki dosyaları Minimal ADB klasörünün içine at

2 sini de indirdim minimal adb yi kurdum bilgisayara htc fastboot u da zip dosyasından çıkardım abi masaüstünde yeni bir klasöre

Geri
Üst Alt