Yardım HTC One M8 Custom Rom Telefonun Hafızasına Bağlanamıyorum

• Konbuyu başlatan Orhan burak
  • Başlangıç tarihi
abi merhaba suan benim telefonum *** unlocked *** konumunda olduğu için mi kendi hafızasına erişemiyorum acaba ? telefonu unlocked ten locked konumuna alsam kendi hafızasına erişebilir miyim bilgisayara kablo ile bağladığımda kendi hafızasının doluluğuınu ne kadar alanın boş kaldığını gösteriyor ama içine girdiğimde dosya boş diyor

abi merhaba rica etsem su benin htc si stock rom a geri çevirsek inan çok sevinirim.whatsapp ta ne ses ne fotoğraf hiç bir şey göndermiyor perişan etti beni telefona uygulamada indiremiyorum pek.
Hafıza kartı veya yukarıda anlatılan yöntemler ile yazılımı yükleyin. Cihaz düzelir. Yükleyemez iseniz o zaman profesyonel araçlar gerek yüklemek için.

Hafıza kartı veya yukarıda anlatılan yöntemler ile yazılımı yükleyin. Cihaz düzelir. Yükleyemez iseniz o zaman profesyonel araçlar gerek yüklemek için.
senin önerdiğin Rbsoft diye bi program var abi onu indirdim ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum cihaz su an s-on sekilde re-locked yapıp tekrar denedim flashlaamayı ama yine aynı hataları aldım.

Geri
Üst Alt