abi o zaman ben farklı bir hafıza kartı mı deneyeyim? çünkü bende bir tane 16 gb lık var öğe kopyalanamıyor diyor.

abi aıo toolkit programın dan htc one m8 için flashlamaya çalıştım ama cmd dosyasında fotoğrafta belirttiğim gibi hata veriyor.[/QUOTE] Cihazı tekrar unlock yapıp bu Tool ile yüklemeyi denermisin.

cihazı telofoncuya verdim 1 saatte halletti abi 40 tl de para aldı.senin telefona android 8.1 yüklersek kilitlenir yükleme yükletme dedi.

cihazı telofoncuya verdim 1 saatte halletti abi 40 tl de para aldı.senin telefona android 8.1 yüklersek kilitlenir yükleme yükletme dedi.
Box ile yüklemiştir. Ayrıca senin cihaza original stock android 8.0 yazılımı çıkmadı. Custom rom olarak vardır. Oda cihazı kilitlemez aksine daha stabil çalışması için üretilmiş bir yazılımdır.

(bootloader) version: 0.5

(bootloader) version-bootloader: 3.19.0.0000

(bootloader) version-baseband: 1.29.214500021.12g

(bootloader) version-cpld: None

(bootloader) version-microp: None

(bootloader) version-main:6.12.401.4

(bootloader) version-misc: PVT SHIP S-ON

(bootloader) serialno: FA478WM03224

(bootloader) imei:

(bootloader) imei2: Not Support

(bootloader) meid: 00000000000000

(bootloader) product: m8ql_ul

(bootloader) platform: hTCBmsm8974

(bootloader) modelid: OP6B10000

(bootloader) cidnum: HTC__M27

(bootloader) battery-status: good

(bootloader) battery-voltage: 0mV

(bootloader) partition-layout: Generic

(bootloader) security: ON

(bootloader) build-mode: SHIP

(bootloader) boot-mode: FASTBOOT

(bootloader) commitno-bootloader: 76DF2B54

(bootloader) hbootpreupdate: 11

(bootloader) gencheckpt: 0

all: Done!

Execution time is 1(s) selam abı 2 haftadır ugrasıyorum tel htc yazında kaldı acamadım bı turlu ındırmedıgım yazılım klmadı hep hata aldım ruu dan bıle yukledım resım hatası alıyorum ben hangı yazılımı yuklemelıyım simdiden tesekkur ederım

fasboot ekranında
m8_ul pvt shıp s_on
hboot-3.19.0.0000
radıo 1.29.214500021.12 g
opendsp-v51.2.2-00593-m8974-fo.1015
os_612.40104
emmc-boot 2048mb
dec 17 2015 14:15:48.7924

(bootloader) version: 0.5

(bootloader) version-bootloader: 3.19.0.0000

(bootloader) version-baseband: 1.29.214500021.12g

(bootloader) version-cpld: None

(bootloader) version-microp: None

(bootloader) version-main:6.12.401.4

(bootloader) version-misc: PVT SHIP S-ON

(bootloader) serialno: FA478WM03224

(bootloader) imei:

(bootloader) imei2: Not Support

(bootloader) meid: 00000000000000

(bootloader) product: m8ql_ul

(bootloader) platform: hTCBmsm8974

(bootloader) modelid: OP6B10000

(bootloader) cidnum: HTC__M27

(bootloader) battery-status: good

(bootloader) battery-voltage: 0mV

(bootloader) partition-layout: Generic

(bootloader) security: ON

(bootloader) build-mode: SHIP

(bootloader) boot-mode: FASTBOOT

(bootloader) commitno-bootloader: 76DF2B54

(bootloader) hbootpreupdate: 11

(bootloader) gencheckpt: 0

all: Done!

Execution time is 1(s) selam abı 2 haftadır ugrasıyorum tel htc yazında kaldı acamadım bı turlu ındırmedıgım yazılım klmadı hep hata aldım ruu dan bıle yukledım resım hatası alıyorum ben hangı yazılımı yuklemelıyım simdiden tesekkur ederım

fasboot ekranında
m8_ul pvt shıp s_on
hboot-3.19.0.0000
radıo 1.29.214500021.12 g
opendsp-v51.2.2-00593-m8974-fo.1015
os_612.40104
emmc-boot 2048mb
dec 17 2015 14:15:48.7924
Sizin cihazınızın cid ve mid değiştirilmiş. En güzeli cihazınızı unlock yapın ve ardından custom rom yükleyin.

abı unlock yaptım ama twrp yukluyemedım kendı androıd recovery var tel acılmıyor root nasıl yapcam pekı bunları yaptım custom rom yukledım tekrar orjınal stock rom ata bılırmıyım

abı unlock yaptım ama twrp yukluyemedım kendı androıd recovery var tel acılmıyor root nasıl yapcam pekı bunları yaptım custom rom yukledım tekrar orjınal stock rom ata bılırmıyım
Cihaz aslında M8S ama birisi cihazı S OFF yapıp M8_UL yapmış. Sen cihaza M8_UL twrp yükle. Cihaz twrp açarsa gerisi halledilir.

m8 ul twrp ındırdım nasıl yuklecegım abı ben sımdı bunu

su anda unlock cıhaz nerden yazyaz fastboot flash recovery ısmını hangı programla cmdenmı abı mesela cmyı acıp fastboot flash recovery twrp-2.8.7.0-m8-ul dıyemı yazcam

flash iç yada dıs komut çalıştırıla bılır program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor yazıyor cmd de flasladıhımda

flash iç yada dıs komut çalıştırıla bılır program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor yazıyor cmd de flasladıhımda
Cihazın aygıt yöneticisinde Android olarak gözükmesi lazım. Birde Burada bunu indirip kurun. Sonra CMD açıp işlemleri tekrar edin.

abı yıne olmadı farklı bı usb kablosu ıle denıyem bıde bakam yarım tesekkur edrım hersey ıcın yarın tekrar burdayım allah ızın ederse hayırlı geceler

Cihazın aygıt yöneticisinde Android olarak gözükmesi lazım. Birde Burada bunu indirip kurun. Sonra CMD açıp işlemleri tekrar edin.
selam abı hayırlı aksamlar burdakı andıroıd us ındırdım kurdum denedım yıne aynı flash iç yada dıs komut çalıştırıla bılır program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor yazıyor cmd de flasladıhımda hata veryo

selam abı hayırlı aksamlar burdakı andıroıd us ındırdım kurdum denedım yıne aynı flash iç yada dıs komut çalıştırıla bılır program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor yazıyor cmd de flasladıhımda hata veryo
Driver problemi olabilir. Adb ve fastboot driverlari yeniden kurun.

abi acamadım yıne telı twrp flaslarken hep hata veryo fastboot menude usb okuyor

Geri
Üst Alt