pekı ılla aynı surummu olcak mesala surum dusuremezmıyız yada 6.12.401.4 ust surum kuramazmıyız abı

version: 0.5
version-bootloader: 3.19.0.00
version-baseband: 1.29.214500
version-cpld: None
version-microp: None
version-main: 6.12.401.4
version-misc: PVT SHIP S-ON
serialno: FA478WM03224
imei:
imei2: Not Support
meid: 00000000000000
product: m8_ul
platform: hTCBmsm8974
modelid: 0P6B10000
cidnum: HTC__M27
battery-status: good
battery-voltage: 0mV
partition-layout: Generic
security: on
build-mode: SHIP
boot-mode: FASTBOOT
commitno-bootloader: 76df2b54
hbootpreupdate: 11
gencheckpt: 0
bu normal m8 yoksa m8s mı benım bu get alver yaptıgımda fastbotta

selam abı hayırlı geceler ben halane sorunu cozemedım suan custom romdayım stock roma donemıyorum hep hata veryo

selam aleykum abı htc m8 cıhazımın trwp vardı bı rom yuklerken sılındı trwp orjınal recovery oldu dunden berı denemedıgım kalmadı uyun twrp bulamadım varmı uygun twrp elınde
Senin cihazın tam bölgesini öğrenmek için bir yöntem buldum. Aşağıdaki verdiğim siteye gir ve imei numaranı yaz burada sonra "Check HTC Phone details" tıkla ve bekle cihazın ile ilgili bir sayfa daha açılacak. Yeşil yazı gelecek ona da tıkla bekle Ship Country yazan yerde ne yazıyor onu at bana.

IMEI.info:
Model HTC One (M8)
Part info Unknown
Part number 99HYK035-00
Serial number FA478WM03224
Series M8#UL-C9
Part description SKU,HTC,Turkish,TUR,Bootloader Lock,Gray,w/o SIM Lock,M8#UL-C9#EMEA
Customer description BRIGHTSTAR TELEKOMUNIKASYONVE DAGITIM LTD. STI
MEID Unknown
Ship country TURKEY
DOA F
DOA warranty month 12
Warranty FG N
Warranty month 27
Warranty date 2014-07-16
Warranty end date 2016-10-16
bu yazıyor abı

Senin cihazın tam bölgesini öğrenmek için bir yöntem buldum. Aşağıdaki verdiğim siteye gir ve imei numaranı yaz burada sonra "Check HTC Phone details" tıkla ve bekle cihazın ile ilgili bir sayfa daha açılacak. Yeşil yazı gelecek ona da tıkla bekle Ship Country yazan yerde ne yazıyor onu at bana.

IMEI.info:
Model HTC One (M8)
Part info Unknown
Part number 99HYK035-00
Serial number FA478WM03224
Series M8#UL-C9
Part description SKU,HTC,Turkish,TUR,Bootloader Lock,Gray,w/o SIM Lock,M8#UL-C9#EMEA
Customer description BRIGHTSTAR TELEKOMUNIKASYONVE DAGITIM LTD. STI
MEID Unknown
Ship country TURKEY
DOA F
DOA warranty month 12
Warranty FG N
Warranty month 27
Warranty date 2014-07-16
Warranty end date 2016-10-16
bu yazıyor abı

abı yzdım dedıgın yerde herseyı simdi ne yuklemelıyım ben

Cihazın Türkiye cihazı Avrupa bölgesi yazılımı yüklenir.
hayırlı akşamlar abı pekı yukluyoruz neden yuklenmıyor senın verdıgın yazılımları hıc yuklemedı hafıza kartındanda ılla aynı yazılımmı olmak zorunda dusurme yapamıyozmu mesela lolıpopa felan 6.0 dan 5 felan ruu exe le

hayırlı akşamlar abı pekı yukluyoruz neden yuklenmıyor senın verdıgın yazılımları hıc yuklemedı hafıza kartındanda ılla aynı yazılımmı olmak zorunda dusurme yapamıyozmu mesela lolıpopa felan 6.0 dan 5 felan ruu exe le
Ben genelde profesyonel araç ile yükleme yapıyorum. SD kart kullanmıyorum. Eskiden kullanırdım, ama şimdi gerek yok. Bir yerde bir hata yapıyorsunuzdur yoksa neden yükleme olamasın.

Ben genelde profesyonel araç ile yükleme yapıyorum. SD kart kullanmıyorum. Eskiden kullanırdım, ama şimdi gerek yok. Bir yerde bir hata yapıyorsunuzdur yoksa neden yükleme olamasın.
abı dedgnın aynısnı yapyorum hafı harfı ama hep hata alıyorum

abı dedgnın aynısnı yapyorum hafı harfı ama hep hata alıyorum
Cihazı unlock yapıp, ardından yüklemek istediğiniz yazılımın twrp backup dosyası varsa içinden system boot recovery dosyalarını alıp cihazınıza fastboot komutları ile yükleyin.

Cihazı unlock yapıp, ardından yüklemek istediğiniz yazılımın twrp backup dosyası varsa içinden system boot recovery dosyalarını alıp cihazınıza fastboot komutları ile yükleyin.
backup dosyası yok sıste abı tel durduk yere coktu açımadı bıdaha sonra unlock yapıp twrp ıle costum rom yukledm stock backup yok

arkadşlar yurt dışı cihazına tr stock rom attım yükledi fakat hakkında kısmında değişmedi
fastboot modunda açtığımda yüklediği gözüküyor,cmd de sorduğumda yüklediği gözüküyor, fakat hakkında kısmında yazılım numarası değişmedi..neyi eksik yaptım acaba

arkadşlar yurt dışı cihazına tr stock rom attım yükledi fakat hakkında kısmında değişmedi
fastboot modunda açtığımda yüklediği gözüküyor,cmd de sorduğumda yüklediği gözüküyor, fakat hakkında kısmında yazılım numarası değişmedi..neyi eksik yaptım acaba
Cihazınızı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Çıkan ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

IMAG0009.jpg
IMAG0009.jpg

üstad ayarlar> hakkında>yazılım bilgisi kısmındaki görüntüde bu..ben önceki resimdekini yüklemek istedim. gayet normal yükledi.ama ayrlar hakkında yazılım bilgisine bakınca da bu görüntü var
IMAG0010.jpg

Geri
Üst Alt