Yardım HTC One M9U IMEI Repair

gngrtyfn1

Üye
Cihazın imei değişmiş geldi format atınca şebeke gelmemeye başladı . Orjinal imeine dönmek istiyorum.Sigmakey ve umt qcfire ile yapamadım . S off yazıyor bu arada. Teşekkür ederim şimdiden sağolun.

Cihazın imei değişmiş geldi format atınca şebeke gelmemeye başladı . Orjinal imeine dönmek istiyorum.Sigmakey ve umt qcfire ile yapamadım . S off yazıyor bu arada. Teşekkür ederim şimdiden sağolun.
Chimera varsa orada deneyebilirsin
Bazı modellerinde destek var

• Beğen
Tepkiler: Cvt
O yok maalesef wex kullanıyorum sağolsunlar güzel birşey. Chimera dışında başka bir öneriniz

daha açıklayıcı olma şansınız var mı acaba
cihazı usb hata ayıklama bağlayın bilgisayarınıza minimal adb yükleyin varsa şu komutları yazın
1.) adb reboot bootloader
2.) fastboot devices ----- ve cihazı görmüş mü bakın daha sonra
3.) fastboot oem writeimei xxxxxxxxxx ----- x yerine yazılacak olan şey size ait numaralardır.

Cihazı bir başka fastboot çalıştırma yöntemi ise cihaz kapalı iken ses - ve power tuşuna basın. 2 ve 3ncü işlemden devam edin.

cihazı usb hata ayıklama bağlayın bilgisayarınıza minimal adb yükleyin varsa şu komutları yazın
1.) adb reboot bootloader
2.) fastboot devices ----- ve cihazı görmüş mü bakın daha sonra
3.) fastboot oem writeimei xxxxxxxxxx ----- x yerine yazılacak olan şey size ait numaralardır.

Cihazı bir başka fastboot çalıştırma yöntemi ise cihaz kapalı iken ses - ve power tuşuna basın. 2 ve 3ncü işlemden devam edin.
FAILED (remote: unknown command)
finished. total time: 0.022s
hatası alıyorum

fastboot getvar imei yaptığımda imei boş çıkıyor birde s-off un üstünde locked yazıyor

Geri
Üst Alt